Lesní sklo - sklenice na pivo skleněný půllitr s rádlovou klikaticí 500 ml
Kód: TOMI28Související produkty
Džbán z historického zeleného skla. Toto sklo nazýváme také Lesním sklem. Džbán o obsahu 1,5 l
Skleněný svícen s oušky - historické zelené sklo. Ručně vyráběná replika historického...
Sklenice na panáky likérka s ouškem. Historické zelené sklo. Toto sklo nazýváme také Lesním...
Originální sklenice na panáky Koštovačka. Historické zelené sklo. Toto sklo nazýváme také Lesním...
Sklenice na pivo Půllitr s rádlovou klikaticí. Pivní sklenice z historického zeleného skla....
Detailní popis produktu
- historická replika zeleného lesního skla
- originální sklenice na pivo
- řemeslné zpracování
- každý kus je jedinečný originál
- česká výroba
- originální dárek
- baleno v hnědé kartonové krabičce
- zelené sklo umývejte pouze ručně
- zelené sklo není určeno na horké nápoje, nejedná se o tvrzené sklo
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Historické zelené lesní sklo |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Balení: | 1 ks. |
| Dekorace: | zelené lesní sklo |
| Druh skla: | ruční výroba |
| Určení: | pivo, voda |
| Výška: | 20 cm |
| Průměr: | 11 cm |
| Objem: | 500 ml |
| Balení: | hnědá kartonová krabička |
Originální sklenice na panáky kónická likérka. Historické zelené sklo. Toto sklo nazýváme také...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



