Doprava a platba

 

Vyřizování dotazů a objednávek: info@crystalporcelan.cz (odpověď běžně do 24 hod.)

Zákaznická linka: +420 604 343 643+420 545 566 706  pon.- pát. 9,00 - 17,00 hod.

Předtím, než kontaktujete naši zákaznickou podporu, projděte si prosím 6 nejčastějších dotazů.

Můžete zde najít odpověď na váš problém a ušetřit tak svůj čas!

Jaké způsoby dopravy objednaného zboží nabízíte a kolik doprava stojí?

 Vaše zboží vám rádi doručíme v rámci ČR:

ZDARMA objednávka nad 3.000Kč doručení kurýrem Zásilkovny přímo na na vaši adresu. O termínu doručení budete informováni e-mailem, SMS zprávou a telefonicky. Většina zásilek po ČR je doručena do druhého pracovního dne. Pokud přece jen nebudete k zastižení, vaše zásilka bude uložena na výdejní místo Zásilkovny kde si ji můžete vyzvednout.
ZDARMA šperky Preciosa doručení kurýrem Zásilkovny přímo na vaši adresu. O termínu doručení budete informováni e-mailem, SMS zprávou a telefonicky. Většina zásilek po ČR je doručena do druhého pracovního dne. Pokud přece jen nebudete k zastižení, vaše zásilka bude uložena na výdejní místo Zásilkovny kde si ji můžete vyzvednout.
za 109 Kč objednávka do 2.999Kč doručení kurýrem Zásilkovny přímo na vaši adresu. O termínu doručení budete informováni e-mailem, SMS zprávou a telefonicky. Většina zásilek po ČR je doručena do druhého pracovního dne. Pokud přece jen nebudete k zastižení, vaše zásilka bude uložena na výdejní místo Zásilkovny kde si ji můžete vyzvednout.
nebo si můžete zboží vyzvednout osobně na jakékoliv pobočce Zásilkovny zdarma (objednávka nad 3.000Kč ), za 79 Kč (objednávka do 2.999Kč). Doručení na výdejní místo v ČR je zpravidla do druhého pracovního dne od odeslání zásilky.


Na Slovensko doručujeme prostřednictvím poboček Zásilkovny za 140 Kč, nebo doručení kurýrem Zásilkovny přímo na vaši adresu za 199 Kč.

 Jak můžu uhradit vytvořenou objednávku (způsoby platby)?

Bankovním převodem 369844641/2010
Zboží zaplatíte předem, dle vystavených platebních pokynů.
Po připsání částky na náš účet, Vám zašleme vámi objednané zboží nebo dle dodacích termínů vybraného zboží.

Platba přes zabezpečenou platební bránu GoPay
Objednávku zaplatíte online prostřednictvím zabezpečené platební brány GoPay. Tato platební brána nabízí širokou možnost platebních metod. Platit můžete platební kartou, online bankovním převodem, GoPay peněženkou, službou PayPal, virtuální měnou Bitcoin, elektronickou peněženkou Google Pay. 

Dobírkou
Objednávku je možné zaplatit při převzetí zboží od dopravce, nebo v pobočkách Zásilkovny s příplatkem 40 Kč.

Platební kartou při osobním odběru                                                                                                                                                                                   Při osobním odběru můžete zaplatit za objednané zboží při vyzvednutí pouze platební kartou.

 

 Můžu si u vás vyzvednout zboží osobně na prodejně?

Zboží si můžete osobně převzít na odběrném místě v našem skladu v Brně na ulici Podnásepní 1b. Tato služba je zdarma.
O rezervaci zboží budete informováni e-mailem a sms zprávou, vyčkejte prosím na tento e-mail.

Osobní odběr : pondělí - pátek 9,00 - 17,00 hod. 

 

Jaké jsou dodací lhůty?

Zboží standardně odesíláme do 24 hodin od uskutečnění objednávky.

 

Mohu platit v jiné měně?

 Ano, v objednávkovém procesu máte možnost změnit měnu na EUR, nebo USD. Stejně tak máte možnost při nákupu zobrazovat ceny v EUR, nebo USD překliknutím nabídky měny v pravé horní části.

 

Zasíláte zboží i do jiných států kromě ČR a Slovenska?

Ano, zboží zasíláme téměř do celého světa. V průběhu objednávky si zvolíte stát, kam chcete zboží zaslat. Zboží bude doručeno prostřednictvím Zásilkovny, nebo České pošty a pošty příslušného státu přímo na adresu. Cena za dopravu je u každého státu nastavena na balík do 10kg. Pokud se hmotnost balíku bude výrazně lišit, případně bude balík nestandartně objemný, bude cena za dopravu následně navýšena, nebo snížena. Přesná částka vám bude zaslána na e-mail po dokončení objednávky, případně nám na náš e-mail předem zdělte adresu místa doručení a zboží o které máte zájem a my vám cenu ihned spočítáme. 

 

Nenašli jste odpověď na váš problém?
Kontaktujte nás emailem či telefonicky.
Váš požadavek se pokusíme vyřešit co možná nejrychleji.

 

Obchodní podmínky e-shopu