Becherovka v dárkovém balení 0,5l + 2ks. broušených sklenic 50ml
Kód: 2999Související produkty
Souprava 2 sklenic na likér v dárkové krabici. V krabici je místo na Becherovku 0,5l, která není...
Souprava 6 sklenic na likér v dárkové krabici. V krabici je místo na lahev Becherovky 0,7l, která...
Souprava 1 sklenice na likér v dárkové krabici. V krabici je místo na Becherovku 0,05l, která...
Luxusní broušené sklenice na rum s karafou, to vše v dárkové krabici se saténem. To je naše...
Ponořte se do světa whisky s naší dárkovou soupravou s ručně broušenou karafou na whisky a šesti...
Luxusní broušené sklenice na rum a karafa to vše v dárkové krabici se saténem. To je naše Bohemia...
Souprava 2 broušených sklenic na šampus v dárkové krabici. V krabici je místo na lahev sektu...
Naše Bohemia Crystal luxusní souprava v dárkové krabici se saténem obsahuje skleněný džbán a šest...
Luxusní sada obsahuje 4 ručně broušené sklenice na vodu a džbán s uchem. Výrobek z českého...
Skvělá dárková sada Bohemia Crystal obsahuje jedinečnou kombinaci produktů broušených moderním...
Luxusní křišťálové sklenice na rum a karafa to vše v dárkové krabici se saténem. To je naše...
Souprava 2 sklenic na víno v dárkové krabici. V krabici je místo na lahev vína 0,7l, které není...
Luxusní broušené sklenice na rum s karafou, to vše v dárkové krabici se saténem. To je naše...
Tato dárková Bohemia Crystal whisky sada představuje dokonalý dar pro milovníky tohoto lahodného...
Detailní popis produktu
Souprava dárkového balení Becherovky představuje spojení oblíbeného českého likéru Becherovky Original s elegantními českými sklenicemi na likér. Sklenice jsou pečlivě dekorovány ručním brusem Klasik. Jejich dokonale provedený design vás příjemně překvapí. Sklenice jsou vyrobeny z nového, moderního a ekologicky šetrného materiálu zvaného Crystalite.
Dárková krabička ve které je umístěn Becher Original a sklenice, je z tvrdého kartonu a je vystlaná imitací saténu. Toto luxusní balení balení je nejoblíbenější z kategorie dárkových kazet s alkoholem. Dárková krabička je navíc převázána originální stuhou, což dokresluje její vyjímečnost.
Dárkový balíček Becherovky se sklenicemi je nejvhodnějším firemním dárkem pro obchodní partnery, obchodní klienty, známé, či přátelé v zahraničí.
Chcete tuto dárkovou krabičku sestavit s jiným druhem alkoholu, nebo s jinými sklenicemi ? Kontaktujte nás emailem, nebo telefonicky. Vytvoříme vám dárkovou krabičku na přání. Tuto originální variantu dárkového balíčku na přání vám vytvoříme při min. objednávce 10ks.
Dárkový balíček Becherovky a likérek obsahuje
- Ručně broušená sklenice likérka 50ml 2ks.
- Becherovka Original 500ml 1ks.
- Dárková krabice se saténem
- Stuha zlatá
Varování - dárková souprava obsahuje alkohol a při jejím objednání a následném doručení bude vydána jen zákazníkům starším 18-ti let.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dárkové sady Bohemia Crystal s alkoholem nejen pro obchodní partnery |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Balení: | 2 + 1 ks. |
| Dárky pro: | Firemní dárky, Dárky pro muže, Dárky pro klienty, Dárky pro obchodní partnery, Dárky pro zaměstnance |
| Dekorace: | bohatý brus Klasik |
| Určení: | panákovky |
| Vánoční dárky: | Vánoční firemní dárky |
| Výroba: | ruční brus |
| Objem sklenic: | 50 ml |
| Průměr sklenic: | 4 cm |
| Výška sklenic: | 8 cm |
| Délka krabice: | 26 cm |
| Šířka krabice: | 16 cm |
| Výška krabice: | 7 cm |
| Becherovka Original objem: | 500 ml |
| Balení: | modrá dárková krabička se saténem |
| Certifikát: | ke zboží přikládáme certifikát pravosti |
Luxusní dárková souprava whisky Jack Daniel's a 2 ručně broušených křišťálových sklenic na whisky...
Dárková kazeta ručně broušených sklenic Bohemia Crystal na červené víno a lahev kvalitního...
Originální dárková kazeta Becherovky nefiltrované a tří ručně broušených sklenic z českého...
Dárkový balíček Becherovky a 2 ručně broušených sklenic brusem Klasik v saténové krabici....
Originální dárková kazeta Becherovky nefiltrované a tří ručně broušených sklenic z českého...
Originální dárková kazeta ručně broušených Bohemia Crystal sklenic na šampaňské společně s Mucha...
Originální dárková kazeta ručně broušených Bohemia Crystal sklenic na šampaňské společně s Mucha...
Originální dárková kazeta ručně broušených Bohemia Crystal sklenic na šampaňské společně s Mucha...
Originální dárková kazeta ručně broušených Bohemia Crystal sklenic na šampaňské společně s Mucha...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



