Šampaňské v dárkovém balení, lahev značkového sektu Mucha a 2ks. broušených sklenic
Kód: 3001Související produkty
Souprava 2 sklenic na likér v dárkové krabici. V krabici je místo na Becherovku 0,5l, která není...
Souprava 2 sklenic na víno v dárkové krabici. V krabici je místo na lahev vína 0,7l, které není...
Souprava 2 broušených sklenic na šampus v dárkové krabici. V krabici je místo na lahev sektu...
Hrnek s motivem z obrazů malíře Alfonse Muchy. Baleno v dárkové krabičce. Obsah 350ml.
Hrnek s motivem z obrazů malíře Alfonse Muchy. Baleno v dárkové krabičce. Obsah 350ml.
Hrnek s motivem z obrazů malíře Alfonse Muchy. Baleno v dárkové krabičce. Obsah 350ml.
Hrnek s motivem z obrazů malíře Alfonse Muchy. Baleno v dárkové krabičce. Obsah 360ml.
Hrnek s motivem z obrazů malíře Alfonse Muchy. Baleno v dárkové krabičce. Obsah 350ml.
Široké sklenice na sekt inspirovaná dílem secesního umělce Alfonse Muchy. Tyto luxusní skleničky...
Široké sklenice na sekt inspirovaná dílem secesního umělce Alfonse Muchy. Tyto luxusní skleničky...
Hrnek s motivem z obrazů malíře Alfonse Muchy. Baleno v dárkové krabičce. Obsah 300ml.
Hrnek se lžičkou s motivem z obrazů malíře Alfonse Muchy. Baleno v dárkové krabičce. Obsah 280ml.
2ks. hrníčků a 2ks. lžiček s motivem z obrazů malíře Alfonse Muchy. Baleno v dárkové krabičce ve...
Šálek s podšálkem s motivem z obrazů malíře Alfonse Muchy. Baleno v dárkové krabičce. Obsah šálků...
Tato dárková Bohemia Crystal whisky sada představuje dokonalý dar pro milovníky tohoto lahodného...
Detailní popis produktu
Luxusní dárková souprava originál značkového sektu Mucha a dvou ručně broušených křišťálových sklenic Bohemia Crystal, které skvěle využijete pro každý přípitek. Naše šampusky jsou elegantní svým tvarem a velmi kvalitně ručně broušené klasickým brusem. Skleničky jsou vyrobeny z českého křišťálového skla.
Dárková souprava obsahuje dvě broušené sklenice na šampus o objemu 150ml a lahev kvalitního sektu Alfons Mucha sekt o objemu 0,7l. Tato souprava je vhodná jako dárek jak pro rodinu, přátelé a známé tak i pro obchodní partnery,nebo klienty u nás i v zahraničí. Broušené sklo je dárek trvalé hodnoty, který ani časem nezevšední. České křišťálové sklo patří mezi luxusní dary, které potěší každou generaci.
Dárková krabička ve které je umístěn Mucha sekt a sklenice, je z tvrdého kartonu a je vystlaná imitací saténu. Toto luxusní balení balení je nejoblíbenější z kategorie dárkových kazet s alkoholem. Dárková krabička je navíc převázána originální stuhou, což dokresluje její vyjímečnost.
Chcete tuto dárkovou krabičku sestavit s jiným druhem alkoholu, nebo s jinými sklenicemi ? Kontaktujte nás emailem, nebo telefonicky. Vytvoříme vám dárkovou krabičku na přání. Tuto originální variantu dárkového balíčku na přání vám vytvoříme při min. objednávce 10ks.
Balíček Šampaňské v dárkovém balení obsahuje
- Ručně broušená sklenice na šampaňské 150 ml 2ks.
- Mucha sekt demi sec 750 ml 1ks.
- Dárková krabice se saténem
- Stuha zlatá
Varování - dárková souprava obsahuje alkohol a při jejím objednání a následném doručení bude vydána jen zákazníkům starším 18-ti let.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dárkové sady Bohemia Crystal s alkoholem nejen pro obchodní partnery |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Balení: | 2 + 1 ks. |
| Dárky pro: | Firemní dárky, Dárky pro ženy, Dárky pro muže, Dárky pro klienty, Dárky pro obchodní partnery, Dárky pro zaměstnance |
| Dekorace: | bohatý brus Klasik |
| Určení: | šampaňské |
| Vánoční dárky: | Vánoční firemní dárky |
| Výroba: | ruční brus |
| Objem sklenic: | 150 ml |
| Výška sklenic: | 20,6 cm |
| Délka krabice: | 33,8 cm |
| Šířka krabice: | 27,7 cm |
| Výška krabice: | 11 cm |
| Mucha sekt objem: | 750 ml |
| Balení: | modrá dárková krabička se saténem |
| Certifikát: | ke zboží přikládáme certifikát pravosti |
Exkluzivní dárkový set Moët & Chandon Impérial Brut doplněný o dvě luxusní Bohemia Crystal...
Originální dárková kazeta ručně broušených Bohemia Crystal sklenic na šampaňské společně s Mucha...
Dárková kazeta ručně broušených sklenic Bohemia Crystal na červené víno a lahev kvalitního...
Originální dárková kazeta Becherovky nefiltrované a tří ručně broušených sklenic z českého...
Originální dárková kazeta ručně broušených Bohemia Crystal sklenic na šampaňské společně s Mucha...
Dárkový balíček Becherovky a 2 ručně broušených sklenic v saténové krabici se stuhou. Dárkovou...
Dárkový balíček Becherovky a 2 ručně broušených sklenic brusem Klasik v saténové krabici....
Originální dárková kazeta ručně broušených Bohemia Crystal sklenic na šampaňské společně s Mucha...
Originální dárková kazeta ručně broušených Bohemia Crystal sklenic na šampaňské společně s Mucha...
Originální dárková kazeta ručně broušených Bohemia Crystal sklenic na šampaňské společně s Mucha...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



