Víno set, 2ks. broušených skleniček
Kód: 3011Související produkty
Souprava 2 broušených sklenic na šampus v dárkové krabici. V krabici je místo na lahev sektu...
Dárkový balíček značkového Mucha sektu a dvou ručně broušených českých křišťálových sklenic...
Souprava 2 sklenic na likér v dárkové krabici. V krabici je místo na Becherovku 0,5l, která není...
Skleněný džbán s uchem. Luxusní křišťálový džbán Bohemia Crystal z broušeného olovnatého...
Skleněný džbán s uchem. Luxusní křišťálový džbán Bohemia Crystal z broušeného skla na vodu, pivo,...
Luxusní Bohemia Crystal skleněná karafa na whisky se zátkou. Tento ručně broušený dekanter je...
Nadčasová elegance - luxusní karafa na likér, rum, nebo whisky od Bohemia Crystal. Skleněná...
Nadčasová elegance - luxusní karafa na likér, rum, nebo whisky od Bohemia Crystal. Skleněná...
Skleněný džbán s uchem. Luxusní křišťálový džbán Bohemia Crystal z broušeného skla na vodu, pivo,...
Luxusní Bohemia Crystal skleněná karafa na whisky se zátkou. Tento ručně broušený dekanter na...
Luxusní Bohemia Crystal skleněná karafa na whisky nebo rum se zátkou. Tento ručně broušený...
Skleněný džbán s uchem. Luxusní křišťálový džbán Bohemia Crystal z broušeného olovnatého...
Skleněný džbán s uchem. Luxusní křišťálový džbán Bohemia Crystal z broušeného olovnatého...
Detailní popis produktu
Dárková kazeta je dodávána bez lahve. Kazeta obsahuje prostor na láhev vína 0,7l dle vlastního výběru.
Sada na víno z křišťálového skla BOHEMIA CRYSTAL je vkusným a trvale hodnotným darem pro muže i ženy všech věkových kategorií. Sety naši zákazníci zakupují mnohdy jako svatební dar, dar k životnímu jubileu, nebo jako dárek pro obchodní partnery z České republiky, nebo ze zahraničí.
Luxusní dárkový set na víno obsahuje dvě sklenice z českého křišťálového skla na bílé víno o objemu 170ml.
Dárková kazeta je z tvrdého modrého kartonu vystlaná modrou textilií s imitací saténu.
- Ručně broušená sklenice na víno 170 ml 2ks.
- Dárková krabice se saténem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bohemia Crystal nápojové soupravy a sety |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Balení: | 2 ks. |
| Dekorace: | bohatý brus Klasik |
| Určení: | víno univerzální |
| Výroba: | ruční brus |
| Objem sklenic: | 170 ml |
| Výška sklenic: | 17,6 cm |
| Délka krabice: | 36 cm |
| Šířka krabice: | 30 cm |
| Výška krabice: | 16 cm |
| Balení: | modrá dárková krabička se saténem |
| Certifikát: | ke zboží přikládáme certifikát pravosti |
Naše Bohemia Crystal luxusní souprava v dárkové krabici se saténem obsahuje skleněný džbán a...
Luxusní sada obsahuje 4 ručně broušené sklenice na vodu a džbán s uchem. Výrobek z českého...
Luxusní broušené sklenice na rum s karafou, to vše v dárkové krabici se saténem. To je naše...
Luxusní sada obsahuje 4 ručně broušené sklenice na vodu a džbán s uchem. Výrobek z českého...
Souprava 6 sklenic na likér v dárkové krabici. V krabici je místo na lahev Becherovky 0,7l, která...
Luxusní křišťálové sklenice na rum a karafa to vše v dárkové krabici se saténem. To je naše...
Tato dárková Bohemia Crystal whisky sada představuje dokonalý dar pro milovníky tohoto lahodného...
Luxusní broušené sklenice na rum s karafou, to vše v dárkové krabici se saténem. To je naše...
Souprava 2 sklenic na likér v dárkové krabici. V krabici je místo na Becherovku 0,5l, která není...
Luxusní Bohemia Crystal whisky set z českého broušeného křišťálu. Whisky set Bohemia Crystal z...
Luxusní broušené sklenice na rum s karafou, to vše ručně broušené brusem Mašle a zabalené v...
Souprava 2 broušených sklenic na šampus v dárkové krabici. V krabici je místo na lahev sektu...
Luxusní broušené sklenice na rum s karafou, to vše v dárkové krabici se saténem. To je naše...
Luxusní sada obsahuje 6 ručně broušených sklenic na vodu a džbán s uchem. Výrobek z českého...
Skvělá dárková sada Bohemia Crystal obsahuje jedinečnou kombinaci produktů broušených ručním...
Luxusní broušené sklenice na rum a karafa to vše v dárkové krabici se saténem. To je naše Bohemia...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



