Becher set s broušenou skleničkou 0,05l
Kód: 3008Související produkty
Luxusní dárkový balíček Becherovky, který obsahuje šest precizně ručně broušených sklenic...
Dárkový balíček Becherovky a 2 ručně broušených sklenic v saténové krabici se stuhou. Dárkovou...
Souprava 6 sklenic na likér v dárkové krabici. V krabici je místo na lahev Becherovky 0,7l, která...
Souprava 2 sklenic na likér v dárkové krabici. V krabici je místo na Becherovku 0,5l, která není...
Luxusní dárkové kazeta slivovice R. Jelinek se sklenicí v dárkové krabici se stuhou je...
Dárkové balení Becherovky s broušenou sklenicí z českého křišťálu v dárkové krabičce....
Dárkový balíček Becherovky a 2 ručně broušených sklenic brusem Klasik v saténové krabici....
Dárkový balíček Becherovky a 3 ručně broušených sklenic brusem Klasik v saténové krabici....
Dárkový balíček Becherovky a 3 sklenic ručně boušených brusem Mašle v saténové krabici....
Originální dárková kazeta Becherovky nefiltrované a tří ručně broušených sklenic z českého...
Detailní popis produktu
Dárková kazeta je dodávána bez lahve. Kazeta obsahuje prostor na lahev Becherovky 0,05l.
Set dárkového balení Becherovky je kombinací jednoho z nejoblíbenějších českých likérů Becherovky Original s českými broušenými sklenicemi na likér. Sklenice jsou ručně broušeny klasickým brusem 500PK. Jemně broušený klasický dekor vás překvapí svým zpracováním. Sklenice jsou vyrobeny z nové, moderní a ekologicky čisté skloviny Crystalite.
Dárková kazeta je z tvrdého kartonu a je vystlaná imitací saténu. Toto luxusní balení balení je nejoblíbenější z kategorie dárkových kazet s alkoholem.
Becher set v dárkovém balení je nejvhodnějším dárkem pro obchodní partnery, známé, či přátelé v zahraničí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bohemia Crystal nápojové soupravy a sety |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Balení: | 1 ks. |
| Dekorace: | bohatý brus Klasik |
| Určení: | panákovky |
| Výroba: | ruční brus |
| Objem sklenic: | 50 ml |
| Průměr sklenic: | 4 cm |
| Výška sklenic: | 8 cm |
| Délka krabice: | 14 cm |
| Šířka krabice: | 12,5 cm |
| Výška krabice: | 5 cm |
| Certifikát: | ke zboží přikládáme certifikát pravosti |
Luxusní sada obsahuje 6 ručně broušených sklenic na vodu a džbán s uchem. Výrobek z českého...
Luxusní Bohemia Crystal whisky set z českého broušeného křišťálu. Whisky set Bohemia Crystal z...
Tato dárková Bohemia Crystal whisky sada představuje dokonalý dar pro milovníky tohoto lahodného...
Tato dárková Bohemia Crystal whisky sada představuje dokonalý dar pro milovníky tohoto lahodného...
Luxusní broušené sklenice na rum s karafou, to vše v dárkové krabici se saténem. To je naše...
Skvělá dárková sada Bohemia Crystal obsahuje jedinečnou kombinaci produktů broušených ručním...
Luxusní sklenice na rum a karafa to vše v dárkové krabici se saténem. To je naše Bohemia Crystal...
Luxusní broušené sklenice na rum s karafou, to vše ručně broušené brusem Mašle a zabalené v...
Naše Bohemia Crystal luxusní souprava v dárkové krabici se saténem obsahuje skleněný džbán a šest...
Luxusní sada obsahuje 4 ručně broušené sklenice na vodu a džbán s uchem. Výrobek z českého...
Souprava 2 broušených sklenic na šampus v dárkové krabici. V krabici je místo na lahev sektu...
Skvělá dárková sada Bohemia Crystal obsahuje jedinečnou kombinaci produktů broušených ručním...
Luxusní sada obsahuje 4 ručně broušené sklenice na vodu a džbán s uchem. Výrobek z českého...
Luxusní sada obsahuje 6 ručně broušeých sklenic na vodu a džbán s uchem. Výrobek z českého...
Luxusní broušené sklenice na rum s karafou, to vše ručně broušené brusem Mašle a zabalené v...
Luxusní broušené sklenice na rum s karafou, to vše v dárkové krabici se saténem. To je naše...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



