Sada na rum, koňak, brandy Bohemia Crystal karafa a 2 sklenice - brus Mašle
Kód: 12010/17002/2XSouvisející produkty
Bohemia Crystal sklenice na rum, koňak, nebo brandy jsou ručně broušeny brusem Mašle a jsou...
Zažijte výjimečný pocit luxusu a elegance při servírování svého oblíbeného vína s touto Bohemia...
Bohemia Crystal sada broušených sklenic long drink na vodu, pivo, džus, domácí limonádu, nebo...
Skleněný džbán s uchem. Luxusní křišťálový džbán Bohemia Crystal z broušeného olovnatého...
Luxusní Bohemia Crystal skleněná karafa na whisky nebo rum se zátkou. Tento ručně broušený...
Skleněný džbán s uchem. Luxusní křišťálový džbán Bohemia Crystal z broušeného olovnatého...
Luxusní Bohemia Crystal skleněná karafa na whisky se zátkou. Tento ručně broušený dekanter na...
Bohemia Crystal karafa Stella na whisky, rum, pálenku z českého křišťálového skla. Dekorováno...
Nadčasová elegance - luxusní karafa na likér, rum, nebo whisky od Bohemia Crystal. Skleněná...
Luxusní Bohemia Crystal skleněná karafa na whisky se zátkou. Tento ručně broušený dekanter na...
Nadčasová elegance - luxusní karafa na likér, rum, nebo whisky od Bohemia Crystal. Skleněná...
Skleněný džbán s uchem. Luxusní křišťálový džbán Bohemia Crystal z broušeného olovnatého...
Luxusní Bohemia Crystal skleněná karafa na whisky se zátkou. Tento ručně broušený dekanter je...
Detailní popis produktu
Nechte se okouzlit naší luxusní dárkovou soupravou s broušenou karafou.
Naši nápojovou Bohemia Crystal soupravu můžete skvěle použít na rum, koňak, nebo brandy. V této elegantní krabici najdete lahev z českého křišťálového skla broušenou ručním brusem Mašle, která je připravena být vyplněna vaším oblíbeným rumem a dvě ručně broušené sklenice z českého křišťálu. Naše broušená lahev je mistrovským dílem řemeslníků, která v sobě spojuje krásu a eleganci. Je navržena tak, aby zachycovala světlo a přitahovala pozornost svým výjimečným designem. Ponořte se do světa rumu, či brandy s naší dárkovou soupravou s ručně broušenou lahví a sklenicemi v luxusní krabici se saténem. Buďte svědky kombinace krásného designu a kvality, která přináší dokonalou atmosféru pro uchování a prezentaci vašeho oblíbeného rumu, koňaku, či brandy.
Dárková sada Bohemia Crystal je krásným dárkem pro rodinu, kolegy, známé, nebo firemním dárkem pro obchodní partnery nebo obchodní klienty. Můžete jej využít i jako vánoční dárek.
Proč si výrobek pořídit
- křišťálová karafa a dvě sklenice v dárkovém balení
- dekorováno ručním brusem Mašle
- vyrobeno z českého křišťálového skla
- 100% český výrobek
- každý kus je originál
- krásný dárek u nás i do zahraničí
- baleno v dárkové modré krabičce se saténem
- celosvětově ceněný výrobek Bohemia Crystal
- lze umývat v myčce na nádobí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bohemia Crystal nápojové soupravy a sety |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Balení: | 2 + 1 ks. |
| Dárky pro: | Firemní dárky, Dárky pro muže, Dárky pro klienty, Dárky pro obchodní partnery |
| Dekorace: | brus Mašle |
| Určení: | rum, brandy, koňak |
| Vánoční dárky: | Vánoční firemní dárky, Vánoční dárky pro obchodní partnery |
| Výroba: | ruční brus |
| Objem sklenic: | 280 ml |
| Výška sklenic: | 13,2 cm |
| Největší průměr sklenic: | 8,6 cm |
| Objem lahve: | 800 ml |
| Výška lahve bez zátky: | 18,5 cm |
| Šířka lahve: | 10 x 10 cm |
| Balení: | modrá dárková krabice se saténem |
| Certifikát: | ke zboží přikládáme certifikát pravosti |
Souprava 1 sklenice na likér v dárkové krabici. V krabici je místo na Becherovku 0,05l, která...
Souprava 2 sklenic na likér v dárkové krabici. V krabici je místo na Becherovku 0,5l, která není...
Naše Bohemia Crystal luxusní souprava v dárkové krabici se saténem obsahuje skleněný džbán a šest...
Tato dárková Bohemia Crystal whisky sada představuje dokonalý dar pro milovníky tohoto lahodného...
Luxusní broušené sklenice na rum s karafou, to vše ručně broušené brusem Mašle a zabalené v...
Luxusní sada obsahuje 6 ručně broušeých sklenic na vodu a džbán s uchem. Výrobek z českého...
Skvělá dárková sada Bohemia Crystal obsahuje jedinečnou kombinaci produktů broušených ručním...
Luxusní sklenice na rum a karafa to vše v dárkové krabici se saténem. To je naše Bohemia Crystal...
Luxusní broušené sklenice na rum s karafou, to vše v dárkové krabici se saténem. To je naše...
Luxusní broušené sklenice na rum s karafou, to vše v dárkové krabici se saténem. To je naše...
Tato dárková Bohemia Crystal whisky sada představuje dokonalý dar pro milovníky tohoto lahodného...
Luxusní sada obsahuje 6 ručně broušených sklenic na vodu a džbán s uchem. Výrobek z českého...
Naše Bohemia Crystal luxusní souprava v dárkové krabici se saténem obsahuje skleněný džbán a...
Skvělá dárková sada Bohemia Crystal obsahuje jedinečnou kombinaci produktů broušených moderním...
Luxusní sada obsahuje 4 ručně broušené sklenice na vodu a džbán s uchem. Výrobek z českého...
Naše Bohemia Crystal luxusní souprava v dárkové krabici se saténem obsahuje skleněný džbán a...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



