Sada 6 sklenic na vodu se džbánem - Bohemia Crystal brus Klasik
Kód: 39J07/57001/6XSouvisející produkty
Naše Bohemia Crystal luxusní souprava v dárkové krabici se saténem obsahuje skleněný džbán a...
Naše Bohemia Crystal luxusní souprava v dárkové krabici se saténem obsahuje skleněný džbán a šest...
Bohemia Crystal karafa Stella na whisky, rum, pálenku z českého křišťálového skla. Dekorováno...
Skleněný džbán s uchem. Luxusní křišťálový džbán Bohemia Crystal z broušeného olovnatého...
Skleněný džbán s uchem. Luxusní křišťálový džbán Bohemia Crystal z broušeného olovnatého...
Luxusní Bohemia Crystal skleněná karafa na whisky se zátkou. Tento ručně broušený dekanter na...
Luxusní Bohemia Crystal skleněná karafa na whisky se zátkou. Tento ručně broušený dekanter na...
Skleněný džbán s uchem. Luxusní křišťálový džbán Bohemia Crystal z broušeného skla na vodu, pivo,...
Luxusní Bohemia Crystal skleněná karafa na whisky se zátkou. Tento ručně broušený dekanter na...
Skleněný džbán s uchem. Luxusní křišťálový džbán Bohemia Crystal z broušeného skla na vodu, pivo,...
Luxusní Bohemia Crystal skleněná karafa na whisky nebo rum se zátkou. Tento ručně broušený...
Luxusní Bohemia Crystal skleněná karafa na whisky nebo rum se zátkou. Tento ručně broušený...
Skleněný džbán s uchem. Luxusní křišťálový džbán Bohemia Crystal z broušeného olovnatého...
Luxusní Bohemia Crystal skleněná karafa na whisky se zátkou. Tento ručně broušený dekanter je...
Detailní popis produktu
Český ručně broušený křišťál
Bohemia Crystal sada je dokonale ručně broušena a je vyrobena z tradičního českého křišťálového skla. Každý kousek v této soupravě je pečlivě zpracován a pyšní se svou jedinečnou čirou krásou a leskem. Ruční brus vzniká prvotním rozkreslením dekoru na výrobek. Poté je džbán nebo sklenice ručně broušena dle rozkresleného vzoru. Následně je výrobek leštěn ve speciální lázni. Po leštění ještě dochází k finálnímu dobroušení a matování.
Luxusní skleněný džbán a sklenice pro každou příležitost
Naše souprava Bohemia Crystal obsahuje džbán a šest sklenic, které vám umožní slavit každou příležitost s vkusem. Džbán má objem 1,3 litry, což z něj činí ideální nádobu na studené nápoje pro rodinné oslavy či večery s přáteli. Jeho ergonomický design a robustní ouško zajišťují pohodlné nalévání a obsluhu.
Dárek v perfektním balení
Nemusíte se těšit jen na samotné použití této soupravy, ale také na to, jak zaujme jako dárek. Přichází v nádherné dárkové krabici, která dodává celému zážitku ještě více elegance. Je to ideální dárek pro svatby, výročí, narozeniny, jako firemní dárek, či dárek pro jiné speciální příležitosti.
Proč si výrobek pořídit
- ručně broušený džbán a 6 sklenic
- dekorováno ručním brusem Klasik
- český výrobek, česká tradice
- každý kus je originál
- krásný dárek u nás i do zahraničí
- celosvětově ceněný sklářský výrobek Bohemia Crystal
- baleno v dárkové krabici se saténem a nápisem BOHEMIA CRYSTAL na víku
- lze umývat v myčce na nádobí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bohemia Crystal nápojové soupravy a sety |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Balení: | 6 + 1 ks. |
| Dárky pro: | Firemní dárky, Dárky pro muže, Dárky pro klienty, Dárky pro obchodní partnery |
| Dekorace: | bohatý brus Klasik |
| Určení: | koktejly, pivo, voda |
| Vánoční dárky: | Vánoční firemní dárky, Vánoční dárky pro obchodní partnery |
| Výroba: | ruční brus |
| Objem sklenic: | 380 ml |
| Výška sklenic: | 13,7 cm |
| Průměr sklenic: | 7,3 cm |
| Objem džbánu: | 1300 ml |
| Výška džbánu: | 19,3 cm |
| Průměr nahoře: | 14 cm |
| Balení: | modrá dárková krabička se saténem |
| Certifikát: | ke zboží přikládáme certifikát pravosti |
| Položka byla vyprodána… | |
Ponořte se do světa whisky s naší dárkovou soupravou s ručně broušenou karafou na whisky a čtyřmi...
Naše Bohemia Crystal luxusní souprava v dárkové krabici se saténem obsahuje skleněný džbán a...
Luxusní broušené sklenice na rum s karafou, to vše v dárkové krabici se saténem. To je naše...
Naše Bohemia Crystal luxusní souprava v dárkové krabici se saténem obsahuje skleněný džbán a šest...
Luxusní sada obsahuje 4 ručně broušené sklenice na vodu a džbán s uchem. Výrobek z českého...
Tato dárková Bohemia Crystal whisky sada představuje dokonalý dar pro milovníky tohoto lahodného...
Souprava 2 sklenic na likér v dárkové krabici. V krabici je místo na Becherovku 0,5l, která není...
Tato dárková Bohemia Crystal whisky sada představuje dokonalý dar pro milovníky tohoto lahodného...
Naše Bohemia Crystal luxusní souprava v dárkové krabici se saténem obsahuje skleněný džbán a...
Skvělá dárková sada Bohemia Crystal obsahuje jedinečnou kombinaci produktů broušených moderním...
Luxusní sada obsahuje 6 ručně broušených sklenic na vodu a džbán s uchem. Výrobek z českého...
Skvělá dárková sada Bohemia Crystal obsahuje jedinečnou kombinaci produktů broušených ručním...
Skvělá dárková sada Bohemia Crystal obsahuje jedinečnou kombinaci produktů broušených ručním...
Luxusní sada obsahuje 4 ručně broušené sklenice na vodu a džbán s uchem. Výrobek z českého...
Luxusní broušené sklenice na rum s karafou, to vše ručně broušené brusem Mašle a zabalené v...
Tato dárková Bohemia Crystal whisky sada představuje dokonalý dar pro milovníky tohoto lahodného...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



