Lesní sklo - originální sklenice Renesanční číše s malinami 250 ml
Kód: TOMI29Související produkty
Džbán z historického zeleného skla. Toto sklo nazýváme také Lesním sklem. Džbán o obsahu 1,5 l
Džbán z historického zeleného skla. Toto sklo nazýváme také Lesním sklem. Džbán o obsahu 0,5 l
Skleněný svícen s oušky - historické zelené sklo. Ručně vyráběná replika historického...
Sklenice na panáky likérka s ouškem. Historické zelené sklo. Toto sklo nazýváme také Lesním...
Originální sklenice na panáky Koštovačka. Historické zelené sklo. Toto sklo nazýváme také Lesním...
Originální sklenice na panáky kónická likérka. Historické zelené sklo. Toto sklo nazýváme také...
Detailní popis produktu
- historická replika zeleného lesního skla
- originální sklenice na víno, pivo, vodu
- řemeslné zpracování
- každý kus je jedinečný originál
- česká výroba
- vhodné jako dárek
- baleno v hnědé kartonové krabičce
- zelené sklo umývejte pouze ručně
- zelené sklo není určeno na horké nápoje, nejedná se o tvrzené sklo
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Historické zelené lesní sklo |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Balení: | 1 ks. |
| Dekorace: | zelené lesní sklo |
| Druh skla: | ruční výroba |
| Určení: | víno univerzální, pivo, voda |
| Výška: | 17,5 cm |
| Průměr: | 7,5 cm |
| Objem: | 250 ml |
| Balení: | hnědá kartonová krabička |
Sklenice na pivo Půllitr s rádlovou klikaticí. Pivní sklenice z historického zeleného skla....
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



