Lesní sklo - originální sklenice na víno Gotická flétna s perličkami 400 ml
Kód: TOMI56Související produkty
Džbán z historického zeleného skla. Toto sklo nazýváme také Lesním sklem. Džbán o obsahu 1,5 l
Skleněná karafa na vodu, víno, nebo pálenku. Karafa z historického zeleného skla. Toto sklo...
Skleněná karafa na vodu, víno, nebo pálenku. Karafa z historického zeleného skla. Toto sklo...
Skleněná karafa na vodu, víno, pálenku, nebo jako vkusná dekorace. Karafa z historického...
Skleněný svícen s oušky - historické zelené sklo. Ručně vyráběná replika historického...
Sklenice na panáky likérka s ouškem. Historické zelené sklo. Toto sklo nazýváme také Lesním...
Detailní popis produktu
- historická replika zeleného lesního skla
- originální sklenice na víno, vodu, pivo
- řemeslné zpracování
- každý kus je jedinečný originál
- česká výroba
- baleno v hnědé kartonové krabičce
- zelené sklo umývejte pouze ručně
- zelené sklo není určeno na horké nápoje, nejedná se o tvrzené sklo
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Historické zelené lesní sklo |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Balení: | 1 ks. |
| Dekorace: | zelené lesní sklo |
| Druh skla: | ruční výroba |
| Určení: | víno univerzální, pivo, voda |
| Výška: | 29 cm |
| Průměr základny: | 7 cm |
| Objem: | 400 ml |
| Balení: | hnědá kartonová krabička |
Sklenice na pivo Půllitr s rádlovou klikaticí. Pivní sklenice z historického zeleného skla....
Originální sklenice na panáky Koštovačka. Historické zelené sklo. Toto sklo nazýváme také Lesním...
Originální sklenice na panáky kónická likérka. Historické zelené sklo. Toto sklo nazýváme také...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



