Skleněná váza Lisboa Bohemia Jihlava 350 mm
Kód: 93K03/350/1919002Související produkty
Detailní popis produktu
Skleněná váza na květiny Lisboa zaujme na první pohled svým vzhledem. Bubliny jsou po celém objemu této vázy navženy tak, že z ní dělají krásnou ozdobu každého interiéru.
Vázu můžete použít jako luxusní solitéru na vašem stole. Je vyrobena českou sklárnou Bohemia Jihlava z olovnatého křišťálu, který viniká pevností a vysokou brilancí.
Tuto vázu doporučujeme jako krásný dárek mezi blízkými nebo jako firemní dárek.
SHRNUTÍ VLASTNOSTÍ PRODUKTU
- elegantní váza na květiny nebo jako dekorace
- vysoce stabilní váza na květiny
- vhdné do moderních interiérů
- olovnaté křišťálové sklo
- česká výroba
- vhodné jako dárek
- baleno v bílé krabičce s potiskem Bohemia Jihlava
- můžete mýt v myčce nádobí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vázy z čekého skla a křišťálu |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8591581011308 |
| Dekorace: | sklo čiré |
| Tvar: | Lisboa |
| Výška: | 35 cm |
| Horní průměr: | 15,5 cm |
| Spodní průměr: | 9 cm |
| Balení: | dárková bílá krabička s logem |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



