Set na destiláty - paprsky, lahev + 2 panákovky, Swarovski, Preciosa
Kód: 3244Související produkty
Elegantní set lahve a šesti skleniček na tvrdý alkohol. Dekorováno krystaly Swarovski, nebo...
Elegantní set na víno. Čtyři sklenice a karafa. Dekorováno krystaly Swarovski, nebo Preciosa....
Krásné moderní sklenice na bílé víno o objemu 360ml. Šest kusů. Dekorováno lehkým ručním brusem a...
Krásné moderní sklenice na červené víno. Šest kusů. Dekorováno lehkým ručním brusem a krystaly...
Krásné moderní sklenice na džus, limonádu, pivo, nebo míchané nápoje. Šest kusů sklenic....
Krásné moderní sklenice na whisky. Šest kusů whiskovek baleno v dárkové papírové krabici....
Sada šesti kusů krásných moderních sklenic na kořalku, lihoviny, pálenku o objemu 30ml....
Pivní sklenice s potiskem Brna.Objem sklenice 0,3l. Korbel na malé pivo s motivem černé perokresby.
Pivní sklenice s potiskem Brna. Objem sklenice 0,5l. Klasický korbel na pivo s motivem černé...
Sada barevných originálních sklenic na vodu, džus, koktejly z bezolovnatého křišťálového skla....
Sklenice na pivo na krátké stopce z českého skla s vlasteneckým motivem v dárkovém balení. Výška...
Detailní popis produktu
Užijte si jedinečné chvíle pohody s kvalitním dekorovaným nápojovým sklem. Elegantní sada na tvrdý alkohol. Vybroušený lehký moderní dekor a zdobeno Swarovski krystaly, nebo Preciosa. Baleno v dárkové krabici. V současné době velmi oblíbený a krásný dárek. Vychutnejte si svůj oblíbený nápoj z těchto exkluzivních skleniček a užijte si svoji výjimečnou chvíli.
Hledáte krásný dárek ? S naší sadou zdobenou krystaly budete slavit úspěch.
- luxusní set na tvrdý alkohohol
- karafa je vybavena těsnícím uzávěrem z tvrzeného plastu
- ručně broušené sklo zdobené českými krystaly Preciosa
- jemně zabroušený okraj skleniček
- doporučené pouze pro ruční mytí
- dodáváno v barevné kartonové krabičce - vhodné jako dárek
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Swarovski sklenice na whisky, pálenku, likér, vodu, nealko |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Balení: | 2 + 1 ks. |
| Dekorace: | krystaly Preciosa, lehký brus Paprsky |
| Určení: | panákovky |
| Výroba: | ruční brus |
| Výška panákovek: | 20,5 cm |
| Výška lahve: | 31 cm |
| Balení: | Barevná kartonová krabice |
| Objem panákovek: | 75 ml |
| Objem lahve: | 200 ml |
Elegantní set lahve a šesti skleniček na tvrdý alkohol. Dekorováno krystaly Swarovski, nebo...
Sada šesti kusů krásných moderních sklenic na kořalku, lihoviny, pálenku o objemu 30ml....
Krásné moderní sklenice na džus, limonádu, pivo, nebo míchané nápoje. Šest kusů sklenic....
Krásné moderní sklenice na whisky. Šest kusů whiskovek baleno v dárkové papírové krabici....
Luxusní moderní sklenice na džus, limonádu, pivo, nebo míchané nápoje. Šest kusů sklenic....
Krásné moderní sklenice na vodu, džus, limonádu, pivo, nebo míchané nápoje. Šest kusů sklenic se...
Luxusní sklenice na whisky. Šest kusů whiskovek baleno v dárkové papírové krabici. Dekorováno...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



