Barevné sklenice Rainbow na vodu, koktejly 350 ml 6ks.
Kód: 10100Související produkty
Detailní popis produktu
Veselá duhová paráda na vašem party stole. Díky různým barvám ví každý, která sklenice je ta jeho! Sklenice na vodu, džus, nebo koktejl Rainbow jsou dekorovány jemnými pastelovými barvami a stanou se milou ozdobou vaší domácnosti. Také s nimi překvapíte na každé party. Dekorace je provedena metodou stříkání, barvy jsou kvalitní a stálé, proto se nemusíte bát sklenice mýt v myčce. Sada obshauje tyto barvy: červená, fialová, modrá, žlutá, zelená a šedá.
- sada šesti barevných sklenic
- sklenice na vodu, limo, koktejly
- kvalitní česká výroba
- každá sklenice má jinou barvu, už si nikdy tu svou na stole nespletete
- bezolovnaté křišťálové sklo
- vhodné do myčky na nádobí
- baleny v barevné kartonové krabici, vhodné jako dárek
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sklenice na pivo, vodu, limo |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8593401793005 |
| Balení: | 6 ks. |
| Dekorace: | sklo barevné |
| Tvar: | Rainbow |
| Určení: | koktejly, pivo, voda |
| Objem: | 350 ml |
| Průměr: | 74 mm |
| Výška: | 147 mm |
| Hmotnost: | 2,04 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



