Sklenice likérky na na nožce, galaxie - 6 ks Swarovski, Preciosa
Kód: 12205Související produkty
Luxusní moderní sklenice na džus, limonádu, pivo, nebo míchané nápoje. Šest kusů sklenic....
Luxusní přátelská souprava dvou sklenic na červené víno o objemu 470ml . Dekorováno jemným ručním...
Luxusní přátelská souprava dvou sklenic na bílé víno. Dekorováno jemným ručním brusem a krystaly...
Luxusní sklenice na whisky. Šest kusů whiskovek baleno v dárkové papírové krabici. Dekorováno...
Luxusní přátelská souprava dvou sklenic na šampus, nebo prosecco. Dekorováno jemným ručním brusem...
Sada šesti kusů krásných moderních sklenic na kořalku, lihoviny, pálenku o objemu 30ml....
Krásné moderní sklenice na bílé víno o objemu 360ml. Šest kusů. Dekorováno lehkým ručním brusem a...
Elegantní set na víno. Čtyři sklenice a karafa. Dekorováno krystaly Swarovski, nebo Preciosa....
Originál dvě sklenice na prosecco z křišťálového skla dekorované kamínky Swarovski nebo Preciosa....
Pivní sklenice s potiskem Brna.Objem sklenice 0,3l. Korbel na malé pivo s motivem černé perokresby.
Pivní sklenice s potiskem Brna. Objem sklenice 0,5l. Klasický korbel na pivo s motivem černé...
Sklenice na pivo na krátké stopce z českého skla s vlasteneckým motivem v dárkovém balení. Dekor...
Detailní popis produktu
Elegantní sada šesti sklenic likér, destiláty, kořalku. Vybroušený lehký moderní dekor a zdobeno Swarovski krystaly, nebo Preciosa. Baleno v dárkové krabici. V současné době velmi oblíbený a krásný dárek. Nebo si udělejte sami radost.
Hledáte krásný svatební dar, nebo dárek k životnímu jubileu? S naší sadou sklenic zdobenou krystaly budete slavit úspěch.
Tyto sklenice jsou ideální :
pro ty kteří mají rádi krásu, kvalitu a eleganci
jako svatební dar
dárek k narozeninám a výročí
dárek k promoci
dárek k jakékoli významné životní události
Jak sklenice mýt ? Sklenice umývejte ručně proudem teplé voda a saponátem. Sklenice nedávejte do myčky na nádobí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Swarovski sklenice na whisky, pálenku, likér, vodu, nealko |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Balení: | 6 ks. |
| Dekorace: | krystaly Preciosa, lehký brus Galaxie |
| Určení: | likér, panákovky |
| Výroba: | ruční brus |
| Objem: | 75 ml |
| Výška: | 19 cm |
| Horní průměr: | 3,6 cm |
| Balení: | Barevná kartonová krabice |
Krásné moderní sklenice na whisky. Šest kusů whiskovek baleno v dárkové papírové krabici....
Sada šesti kusů krásných moderních sklenic na kořalku, lihoviny, pálenku o objemu 30ml....
Krásné moderní sklenice na vodu, džus, limonádu, pivo, nebo míchané nápoje. Šest kusů sklenic se...
Luxusní moderní sklenice na džus, limonádu, pivo, nebo míchané nápoje. Šest kusů sklenic....
Krásné moderní sklenice na džus, limonádu, pivo, nebo míchané nápoje. Šest kusů sklenic....
Sada šesti kusů krásných moderních sklenic na kořalku, lihoviny, pálenku o objemu 30ml....
Luxusní sklenice na whisky. Šest kusů whiskovek baleno v dárkové papírové krabici. Dekorováno...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



