Sklenice likérky na tvrdý alkohol, spirála - 6 ks Swarovski, Preciosa
Kód: 3169Související produkty
Krásné moderní sklenice na červené víno. Šest kusů. Dekorováno lehkým ručním brusem a krystaly...
Krásné moderní sklenice na whisky. Šest kusů whiskovek baleno v dárkové papírové krabici....
Pivní sklenice s potiskem Brna. Objem sklenice 0,5l. Klasický korbel na pivo s motivem černé...
Sklenice na pivo na krátké stopce z českého skla s vlasteneckým motivem v dárkovém balení. Výška...
Sklenice na pivo Holba. Pivní sklenice z historického zeleného skla. Toto sklo nazýváme také...
Sklenice na vodu, džus, limo, pivo, nebo koktejly. Sklenice z kolekce Quadro. Oblíbené...
Sklenice na pivo Bartoloměj. Pivní sklenice z historického zeleného skla. Toto sklo nazýváme...
Sklenice na pivo na krátké stopce z českého skla s vlasteneckým motivem v dárkovém balení. Dekor...
Sada barevných originálních sklenic na vodu, džus, koktejly z bezolovnatého křišťálového skla....
Sklenice na pivo, vodu, limo, džus, koktejly z kolekce Alizée, nynější název Anser. Sklenice jsou...
Pivní sklenice s potiskem Brna.Objem sklenice 0,3l. Korbel na malé pivo s motivem černé perokresby.
Sada sklenic na koktejly, vodu, nealko. Šest sklenic, každá odlišné barvy. Na párty si svoji...
Detailní popis produktu
Elegantní sada šesti sklenic likér, destiláty, kořalku. Vybroušený lehký moderní dekor a zdobeno Swarovski krystaly, nebo Preciosa. Baleno v dárkové krabici. V současné době velmi oblíbený a krásný dárek.
Hledáte krásný svatební dar, nebo dárek k životnímu jubileu? S naší sadou sklenic zdobenou krystaly budete slavit úspěch.
Tyto sklenice jsou ideální :
pro ty kteří mají rádi krásu, kvalitu a eleganci
jako svatební dar
dárek k narozeninám a výročí
dárek k promoci
dárek k jakékoli významné životní události
Jak sklenice mýt ? Sklenice umývejte ručně proudem teplé voda a saponátem. Sklenice nedávejte do myčky na nádobí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Swarovski sklenice na whisky, pálenku, likér, vodu, nealko |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Balení: | 6 ks. |
| Dekorace: | krystaly Preciosa, lehký brus Paprsky |
| Určení: | likér, panákovky |
| Výroba: | ruční brus |
| Objem: | 25 ml |
| Výška: | 11,5 cm |
| Balení: | Barevná kartonová krabice |
| Průměr: | 4 cm |
Krásné moderní sklenice na džus, limonádu, pivo, nebo míchané nápoje. Šest kusů sklenic....
Sada šesti kusů krásných moderních sklenic na kořalku, lihoviny, pálenku o objemu 30ml....
Krásné moderní sklenice na vodu, džus, limonádu, pivo, nebo míchané nápoje. Šest kusů sklenic se...
Krásné moderní sklenice na whisky. Šest kusů whiskovek baleno v dárkové papírové krabici....
Sada šesti kusů krásných moderních sklenic na kořalku, lihoviny, pálenku o objemu 30ml....
Luxusní sklenice na whisky. Šest kusů whiskovek baleno v dárkové papírové krabici. Dekorováno...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



