Swarovski dárková souprava - sklenice na víno Swarovski a Piccini bianco Toscana
Kód: 12258Související produkty
Originální dárková kazeta ručně broušených Bohemia Crystal sklenic na šampaňské společně s Mucha...
Originální dárková kazeta ručně broušených Bohemia Crystal sklenic na šampaňské společně s Mucha...
Originální dárková kazeta ručně broušených Bohemia Crystal sklenic na šampaňské společně s Mucha...
Maxi sklenice o objemu 950ml na červené víno, Aperol Spritz, nebo koktejly. Tyto Maxi...
Sada sklenic na bílé víno z kolekce Gastro, nynější název Colibri. Oblíbené sklenice balené...
Sada barevných originálních sklenic na víno z bezolovnatého křišťálového skla. 6 ks. sklenic v...
Sklenice na víno Amoroso z českého křišťálového skla jsou vysoce kvalitními a elegantními...
Ručně vyráběná replika originální sklenice na víno z historického zeleného skla....
Sada sklenic na víno připomínající tvarem písmeno X. Proto tyto sklenice nesou název Xtra. ...
Sada sklenic na bílé, nebo červené víno. Bohemia Crystal sklenice na víno z kolekce Sandra....
Luxusní přátelská souprava dvou cibulákových sklenic na víno o objemu 360ml. Dekorováno jemným...
Detailní popis produktu
Luxusní dárková souprava italského suchého vína z Toskánska Piccini bianco a dvou elegantních sklenic s jemně broušenou linkou a zdobených Swarovski krystaly. Tato souprava je okouzlující na první pohled, ať už díky lahodnému vínu Piccini bianco Toscana, nebo elegantním sklenicím, které přesně padnou do ruky. Sklenice jsou pečlivě dekorovány jemným brusem a zdobeny krystaly, čímž dodávají přívětivou a luxusní atmosféru.
Dárková krabička na víno a dvě sklenice, je z tvrdého černého matného kartonu se zlatým ornamentem. Toto luxusní balení je velmi oblíbené z kategorie dárkových souprav s alkoholem. Dárková krabička je navíc převázána originální zlatou stuhou, což dokresluje její vyjímečnost.
Dárkový balíček Swarovski sklenice a Piccini bianco je nejvhodnějším firemním dárkem pro obchodní partnery, obchodní klienty, známé, či přátelé u nás i v zahraničí.
Chcete tuto dárkovou krabičku sestavit s jiným druhem alkoholu, nebo s jinými sklenicemi ? Kontaktujte nás emailem, nebo telefonicky. Vytvoříme vám dárkovou krabičku na přání. Tuto originální variantu dárkového balíčku na přání vám vytvoříme při min. objednávce 10ks.
Dárkový balíček Swarovski sklenice a Piccini bianco obsahuje
- sklenice na víno s krystaly Swarovski 360 ml 2ks.
- Víno Piccini bianco Toscana suché 750 ml 1ks.
- Dárková krabice černý mat
- Stuha zlatá
Varování - dárková souprava obsahuje alkohol a při jejím objednání a následném doručení bude vydána jen zákazníkům starším 18-ti let.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Swarovski sklenice na víno a na Martini |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Balení: | 2 + 1 ks. |
| Dárky pro: | Firemní dárky, Dárky pro ženy, Dárky pro muže, Dárky pro klienty, Dárky pro obchodní partnery, Dárky pro zaměstnance |
| Dekorace: | krystaly Swarovski, lehký brus Silhouette |
| Určení: | víno univerzální |
| Vánoční dárky: | Vánoční firemní dárky, Vánoční dárky pro ženy, Vánoční dárky pro klienty |
| Výroba: | ruční brus |
| Objem sklenic: | 360 ml |
| Průměr sklenic: | 8 cm |
| Výška sklenic: | 22,5 cm |
| Piccini bianco Toscana objem: | 750 ml |
| Délka krabice: | 35,5 cm |
| Šířka krabice: | 33 cm |
| Výška krabice: | 10,5 cm |
Elegantní džbán na vodu, míchané nápoje, džus, nebo pivo. Dekorováno jemným ručním brusem a...
Luxusní souprava sklenic na víno o objemu 360ml. Dekorováno jemným ručním brusem cibuláku a...
Krásné moderní sklenice na červené víno. Šest kusů. Dekorováno lehkým ručním brusem a krystaly...
Krásné moderní sklenice na bílé víno o objemu 360ml. Šest kusů. Dekorováno lehkým ručním brusem a...
Luxusní cibulákový set na víno s krystaly. Čtyři sklenice o objemu 360ml a karafa. Dekorováno...
Elegantní karafa na víno, nebo vodu o objemu 1.000ml. Dekorováno jemným brusem srdíček a krystaly...
Elegantní set na víno. Čtyři sklenice a karafa. Dekorováno krystaly Swarovski, nebo Preciosa....
Přátelská souprava dvou luxusních broušených sklenic na víno z bezolovnatého křišťálového skla...
Luxusní přátelská souprava dvou sklenic na červené víno o objemu 470ml . Dekorováno jemným ručním...
Krásné moderní sklenice na červené víno. Šest kusů. Dekorováno lehkým ručním brusem a krystaly...
Krásné moderní sklenice na bílé víno o objemu 360ml. Šest kusů. Dekorováno lehkým ručním brusem a...
Exkluzivní sada šesti sklenic na bílé víno o objemu 400 ml zdobené krystaly Swarovski. Výška 240...
Souprava dvou sklenic na bílé víno. Objem sklenic 400 ml. Luxusní ručně broušené sklo...
Jubilejní sklenice - výročka s třpytem krystalů - oslnivá narozeninová památka, to je naše...
Exkluzivní 6 sklenic na červené víno o objemu 500 ml zdobené krystaly Swarovski. Výška 250 mm...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



