Set na lihoviny s meruňkou, 1 karafa + 6 panákovek
Kód: 12222Související produkty
Rybářský set šesti sklenic na panáky a karafy. 6 panákovek o obsahu 30 ml, karafa o objemu 200 ml.
Elegantní set karafy a šesti panákovek na slivovici. Panáky na slivovici, které ocení každý kdo...
Elegantní set lahve a šesti skleniček na tvrdý alkohol. Dekorováno krystaly Swarovski, nebo...
Exkluzivní pistole se stojánkem z pravého českého křišťálu Bohemia Crystal. Ideální jako...
Detailní popis produktu
Elegantní sada na pálenku. Na lahvi i každé panákovce je vypískovaný motiv meruňky. Nalejte si svoji oblíbenou meruňkovici do těchto skleniček. Skvěle z nich chutná. Baleno v dárkové krabici. V současné době velmi oblíbený a krásný dárek. Vychutnejte si svoji oblíbenou pálenku z těchto exkluzivních skleniček a užijte si svoji výjimečnou chvíli.
- vhodné jako dárek
- sada lahve a šesti panákovek o obsahu 30 ml
- baleno v dárkové krabici
- můžete umývat v myčce na nádobí
- vypískovaný dekor meruňky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nápojové soupravy a sety z hladkého skla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8588008074107 |
| Balení: | 6 + 1 ks. |
| Dekorace: | sklo čiré, pískování |
| Určení: | pálenka |
| Objem panákovek: | 30 ml |
| Výška panákovek: | 6 cm |
| Průměr panákovek: | 3 cm |
| Objem lahve: | 200 ml |
| Výška lahve: | 31 cm |
| Průměr lahve: | 5 cm |
Luxusní whisky set Dorchester se čtyřmi sklenicemi a karafou na whisky z českého křišťálového...
Exkluzivní set likérové soupravy "Quadro" z českého křišťálového skla. Tato luxusní souprava...
Whisky set z křišťálového českého skla - skvostný soubor, který nadchne milovníky whisky. Whisky...
Luxusní whisky set z křišťálového bezolovnatého skla v exkluzivním dárkovém balení. Souprava...
Luxusní whisky set z křišťálového bezolovnatého skla v dárkovém balení, nejen pro milovníky...
Exkluzivní set likérové soupravy "Quadro" z českého křišťálového skla. Tato luxusní souprava...
Souprava na whisky Timesquare - jedinečná skleněná sada pro váš whisky rituál. Tento exkluzivní...
Představuje vám naši exkluzivní soupravu na whisky "Quadro" z českého křišťálového skla. Tento...
Likér set Kathrene z křišťálového českého skla. Tento luxusní likér set Bohemia Crystal Kathrene...
Luxusní whisky set Bohemia Crystal Patriot z českého křišťálu v dárkové krabici. Whisky souprava...
Soupravu Quadro z českého křišťálového skla. Tento výjimečný set zahrnuje 6 sklenic na vodu,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



