Whisky set Bohemia Crystal Patriot - karafa + 6 sklenic na whisky
Kód: 2815Související produkty
Detailní popis produktu
Whisky set Patriot působí vznešeným dojmem moderního sklářského výrobku. Elegantní asymetrie a tělo sklenice poseté drobnými geometrickým fragmenty jsou hlavními poznávacími znaky kolekce Patriot. Karafa působí nadčasově. Sklenice se velmi dobře drží a díky dekoraci se nemusíte bát vyklouznutí z ruky. Whisky set Patriot ocení všichni milovníci whisky a moderního českého skla. Křišťálové sklo s příměsí olova se vyznačuje vysokou mírou pevnosti, transparentnosti a brilance. Sklo je krásně lesklé a průhledné. Sklárny Crystal Bohemia Poděbrady, které whisky set vyrábí, mají více jak stoletou historii výroby olovnatého křišťálového skla. Původ výrobku je garantován ochrannou známkou Bohemia.
- moderní český whisky set
- dárkové balení obsahuje 1 whisky karafu a 6 sklenic na whisky
- velmi pohodlné držení sklenice
- křišťálové sklo s vysokou mírou transparentnosti a brilance
- sklenice vhodné do myčky na nádobí.
- ochranná známka Bohemia
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nápojové soupravy a sety z hladkého skla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8593403747495 |
| Balení: | 6 + 1 ks. |
| Dekorace: | sklo čiré |
| Tvar: | Patriot |
| Určení: | whisky |
| Karafa objem: | 700 ml |
| Sklenice objem: | 200 ml |
| Hmotnost: | 5,45 kg |
| Výška lahve: | 275 mm |
| Průměr lahve: | 125 mm |
| Výška sklenic: | 96 mm |
| Průměr sklenic: | 98 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



