Bohemia Crystal pistole z českého křišťálu - Luxusní dekorace
Kód: 70042Související produkty
Detailní popis produktu
Bohemia Crystal pistole z českého křišťálu se stojánkem
Objevte jedinečný kousek, který spojuje precizní české sklářské řemeslo a originální design. Tato pistole se stojánkem z pravého českého křišťálu je výjimečným produktem Bohemia Crystal, který zaujme na první pohled. Věrná kopie pistole ve stejné velikosti.
✨ Luxusní dekorace a výjimečný dárek
Pistole není určena k použití – je to umělecký a ručně broušený dekorativní předmět, ideální jako reprezentativní dárek pro milovníka zbraní, nebo sběratele. Hodí se jako ozdoba kanceláře, vitríny nebo stylového interiéru.
🧊 Kvalita českého křišťálu
Vyrobena z vysoce kvalitního českého olovnatého křišťálu, který krásně odráží světlo. Všechny části jsou z čirého nebo barveného černého křišťálového skla. Každý kus je originál a prošel rukama zkušených sklářů z České republiky. Výrobek dodáváme s certifikátem Bohemia Crystal.
🎁 Ideální pro:
-
Luxusní dárek k narozeninám, jubileu či odchodu do důchodu
-
Firemní ocenění nebo reprezentativní dárek pro obchodního partnera
-
Stylovou dekoraci pro milovníky zbraní nebo sběratele
📏 Specifikace:
-
Materiál: Pravý český olovnatý křišťál (Bohemia Crystal)
-
Povrch: čiré křišťálové sklo, černé části černé křišťálové sklo
-
Vyrobeno v České Republice
-
Balení: Dodáváno v dárkové dřevěné krabičce s certifikátem
- Věrná kopie pistole ve stejné velikosti
PÍSKOVÁNÍ
Pískování nabízíme jako doplňkovou službu na zboží zakoupené na našem e-shopu. Pískovat lze text, motiv nebo logo.
TEXT A DRUH PÍSMA
Vyberte si číslo vybraného fontu písma a společně s textem nám jej napište do výše uvedené tabulky "Text k pískování". Pokud si přejete zaslat i grafický náhled textu k odsouhlasení, uveďte prosím toto také do poznámky.

CENA
Cena za pískování jednoho textu nebo loga na 1 sklenici nebo karafu je 500 Kč. Při objednávce pískování více produktů se cena vždy zvyšuje již jen o 100 Kč za každý další produkt. Při pískování textu na 2 sklenice je tedy cena 600 Kč, na 3 sklenice 700 Kč atd.
Přejete si vypískovat text nebo logo na více produktů? Kontaktujte nás emailem info@crystalporcelan.cz nebo tel. +420 604 343 643 a my vám vytvoříme speciální nabídku.
Jelikož se jedná o výrobu na zakázku, je nutná platba předem přes platební bránu nebo na peněžní účet.
DODACÍ LHŮTA
Dodací lhůta na pískované produkty je 2 týdny.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hladké české sklo |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Dekorace: | sklo čiré |
| Délka pistole: | 18 cm |
| Výška pistole: | 13 cm |
| Hloubka pistole: | 2,6 cm |
| Délka stojánku: | 22 cm |
| Výška stojánku: | 4 cm |
| Hloubka stojánku: | 5 cm |
| Balení: | Luxusní dřevěná krabička |
| Certifikát: | ke zboží přikládáme certifikát pravosti |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



