Preciosa Náhrdelník Gemini z chirurgické oceli s českým křišťálem Preciosa, krystal 7339 00
Kód: 2947Související produkty

Barva: krystal/bílá Materiál: Chirurgická ocel Rozměr: 10 x 29 mm Balení: dárková krabička s logem

Barva: modrá Materiál: Chirurgická ocel Rozměr: 10 x 29 mm Balení: dárková krabička s logem

Barva: krystal/bílá Materiál: Chirurgická ocel Rozměr: 50 x 2,5 mm Balení: dárková krabička s logem

Barva: krystal/bílá Materiál: Chirurgická ocel Balení: dárková krabička s logem Délka řetízku: 75 cm

Barva: modrá Materiál: Chirurgická ocel Rozměr: 16 x 16 mm Balení: dárková krabička s logem Délka...

Barva: kombi Materiál: Chirurgická ocel Balení: dárková krabička s logem Délka řetízku: 75 cm

Stříbrné náušnice Singularis Vás zaujmou svým unikátním designem. Tvoří ho dva kameny různých...

Náušnice byly inspirovány noční oblohou – Měsícem a jeho hvězdami. Blyštivé malé kousky krásy...

Kolekce šperků z rhodiovaného stříbra v kombinaci s kameny z kubické zirkonie.

Stříbrné náušnice Lyra mají jemný design, který tvoří fialový kámen kubické zirkonie. Jejich tvar...

Barva: modrá Materiál: Rhodiované stříbro 925/1000 Rozměr: 10 x 7 mm Váha stříbra: 0,94 g Balení:...

Barva: modrá Materiál: Rhodiované stříbro 925/1000 Osazení: český křišťál Preciosa Rozměr: 8 x 21...

Camellia jsou stříbrné náušnice ve tvaru nádherného květu kamélie. Ten v 18....

Barva: krystal/bílá Materiál: Rhodiované stříbro 925/1000 Rozměr: 31 x 12 mm Váha stříbra: 1,38 g...
Detailní popis produktu
Náhrdelník Gemini Vás okouzlí svým broušeným kamenem z českého křišťálu. Jeho speciální zapínání umožňuje vrstvení s ostatními prvky kolekce. Tento jemný šperk je vhodný pro běžné nošení i do společnosti. Oblíbí si ho ženy milující jemnou eleganci.
Souhvězdí Gemini má přívlastek souhvězdí bratské lásky. Dokonalá pozice jeho hvězd připomíná dva bratry, dvojčata, jejichž láska trvala až za hrob. Za odměnu je Zeus vynesl na oblohu. A přesně taková je celá kolekce Gemini. Náhrdelníky a přívěsky jsou vzájemně kombinovatelné a tím vytvářejí dokonalé vrstvené šperky.
Kolekce Crystal Sky
Tak jako jednotlivé konstelace vznikají úchvatným propojením různých hvězd a tvarů, jsou i šperky kolekce Crystal Sky určeny k vrstvení a vzájemnému kombinování. Právě teď světu módy vládne individualita a osobitý styl. Toto tvořivé kombinování různých prvků skvěle vyjádří osobnost každé ženy. Takto osobitý šperk perfektně doladí Váš outfit.
Díky Crystal Sky máte hvězdné nebe na dosah ruky.
Proč si koupit nebo darovat šperk z kolekce Gemini?
- Kombinace chirurgické oceli a českého křišťálu
- Jemný design šperku
- Náhrdelník má speciálním zapínáním pro vrstvení
- Vhodné na běžné nošení i do společnosti
Preciosa je ryze česká společnost, která na trhu působí již 70 let. Preciosa je pokračovatelem vynikající tradice sklářství v severních Čechách. V současné době patří k světovým výrobcům českého křišťálu.
Doplňkové parametry
Kategorie: | Náhrdelníky |
---|---|
Záruka: | 2 roky |
Barva: | krystal/bílá |
Materiál: | chirurgická ocel |
Osazení: | český křišťál Preciosa |
Rozměr: | 16 x 16 mm |
Délka řetízku: | 45 cm |
Balení: | dárková krabička s logem |

Náhrdelník Idared je vyroben z chirurgické oceli a speciálních kamenů z českého křišťálu...

Angelic Faith zní v překladu andělská víra. Často právě díky víře jsme schopni překonat...

Barva: krystal/bílá Materiál: Chirurgická ocel Osazení: český křišťál Preciosa Rozměr: 43 x 43 mm...

Barva: černá Materiál: Chirurgická ocel Osazení: český křišťál Preciosa Rozměr: 85 x 23 mm Délka:...

Barva: kombi Materiál: Chirurgická ocel Osazení: český křišťál Preciosa Rozměr: 40 x 58 mm Délka:...

Kolibřík si díky své výjimečnosti a kráse získal pojmenování létající drahokam. Ozdobte...

Barva: krystal/bílá Materiál: Rhodiovaný bižuterní kov Osazení: český křišťál Preciosa Rozměr: 43...

Barva: kombi Materiál: Rhodiovaný bižuterní kov Osazení: český křišťál Preciosa Rozměr: 150 x 14...

Stříbrný náhrdelník Lumina s kubickou zirkonií rozzáří váš dekolt. Lumina...

Barva: černá Materiál: Rhodiovaný bižuterní kov Osazení: český křišťál Preciosa Rozměr: 42 x 56...

Barva: kombi Materiál: Rhodiované stříbro 925/1000 Rozměr: 33 x 9 mm Váha stříbra: 4,08 g Balení:...

Barva: krystal/bílá Materiál: Chirurgická ocel Osazení: český křišťál Preciosa Rozměr: 28 x 28 mm...

Barva: krystal/bílá Materiál: Rhodiované stříbro 925/1000 Rozměr: 11 x 500 mm Váha stříbra: 6,78...

Barva: kombi Materiál: Chirurgická ocel Osazení: český křišťál Preciosa, voskové perle Preciosa...

Barva: kombi Materiál: Rhodiovaný bižuterní kov Osazení: český křišťál Preciosa Rozměr: 52 x 46...

Barva: hnědá Materiál: Rhodiovaný bižuterní kov Osazení: český křišťál Preciosa Rozměr: 100 x 85...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.