Sklenice na víno, souprava - 6 ks. cibulákový dekor s kamínky Swarovski, Preciosa
Kód: 13158Související produkty
Luxusní přátelská souprava dvou sklenic na víno s krystaly o objemu 360ml. Dekorováno jemným...
Luxusní souprava sklenic na víno o objemu 360ml. Dekorováno jemným ručním brusem cibuláku....
Luxusní přátelská souprava dvou cibulákových sklenic na víno o objemu 360ml. Dekorováno jemným...
Sada sklenic z kolekce Gastro, nynější název Colibri na víno, Aperol Spritz, nebo koktejly....
Sada barevných originálních sklenic na víno z bezolovnatého křišťálového skla. 6 ks. vinných...
Designové sklenice na víno Black & white v netradiční černé a bílé variantě. Každá...
Sklenice na víno Amoroso z českého křišťálového skla jsou vysoce kvalitními a elegantními...
Sada sklenic na víno připomínající tvarem písmeno X. Proto tyto sklenice nesou název Xtra. ...
Sada dvou sklenic na víno z českého křišťálového skla se spirálově tvarovaným kalíškem....
Detailní popis produktu
Luxusní souprava šesti sklenic na víno. Vybroušený cibulákový dekor a zdobeno Swarovski krystaly, nebo Preciosa. Baleno v papírové dárkové krabici. V současné době velmi oblíbený a krásný dárek. Vychutnejte si víno z těchto exkluzivních sklenic a užijte si svoji výjimečnou chvíli.

Hledáte krásný svatební dar, nebo dárek k životnímu jubileu? S naší sadou zdobenou cibulákovým dekorem budete slavit úspěch.
Tyto sklenice jsou ideální :
pro ty kteří mají rádi krásu, kvalitu a eleganci
jako svatební dar
dárek k narozeninám a výročí
dárek k promoci
dárek k jakékoli významné životní události
Jak sklenice mýt ? Sklenice doporučujeme umývat ručně proudem teplé voda a saponátem.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Swarovski sklenice na víno a na Martini |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8591532026191 |
| Balení: | 6 ks. |
| Dekorace: | krystaly Preciosa, brus Cibulák |
| Určení: | víno univerzální |
| Výroba: | ruční brus |
| Objem: | 360 ml |
| Výška: | 22,5 cm |
| Největší průměr: | 8 cm |
| Balení: | Barevná kartonová krabice |
Elegantní karafa na víno, nebo vodu o objemu 1.000ml. Dekorováno jemným brusem srdíček a krystaly...
Souprava šesti sklenic na bílé víno značky. Objem sklenic 400 ml. Luxusní ručně broušené sklo...
Souprava šesti luxusních broušených sklenic na červené z bezolovnatého křišťálového skla...
Elegantní karafa na víno, nebo vodu o objemu 1.000ml. Dekorováno jemným ručním brusem a krystaly...
Krásné moderní sklenice na červené víno. Šest kusů. Dekorováno lehkým ručním brusem a krystaly...
Elegantní souprava šesti sklenic na víno s dekorem srdíček o objemu 360ml. Dekorováno jemným...
Elegantní set na víno. Čtyři sklenice a karafa. Dekorováno krystaly Swarovski, nebo Preciosa....
Krásné moderní sklenice na bílé víno o objemu 360ml. Šest kusů. Dekorováno lehkým ručním brusem a...
Elegantní přátelská souprava dvou černých sklenic na bílé víno. Dekorováno jemným ručním brusem a...
Elegantní přátelská souprava dvou sklenic na červené víno o objemu 470ml . Dekorováno jemným...
Elegantní set na víno. Čtyři sklenice a karafa. Dekorováno krystaly Swarovski, nebo Preciosa....
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



