Set na víno cibulákový dekor, karafa + 4 sklenice, krystaly Swarovski, Preciosa
Kód: 13680Související produkty
Luxusní souprava sklenic na víno o objemu 360ml. Dekorováno jemným ručním brusem cibuláku a...
Luxusní přátelská souprava dvou cibulákových sklenic na víno o objemu 360ml. Dekorováno jemným...
Luxusní souprava sklenic na víno o objemu 360ml. Dekorováno jemným ručním brusem cibuláku....
Luxusní přátelská souprava dvou sklenic na víno s krystaly o objemu 360ml. Dekorováno jemným...
Sada sklenic na bílé víno. Bohemia Crystal sklenice na víno z kolekce Sandra. Sklenice jsou...
Sklenice na víno Amoroso z českého křišťálového skla jsou vysoce kvalitními a elegantními...
Sada sklenic na víno připomínající tvarem písmeno X. Proto tyto sklenice nesou název Xtra. ...
Sada sklenic na bílé víno z kolekce Gastro, nynější název Colibri. Oblíbené sklenice balené...
Sada sklenic na víno z kolekce Strix vhodná zejména pro podávání červeného vína. Sklenice na víno...
Sada sklenic na víno z kolekce Strix vhodná zejména pro podávání červeného vína. Maxi sklenice na...
Sada barevných originálních sklenic na víno z bezolovnatého křišťálového skla. 6 ks. vinných...
Sada sklenic na červené víno. Bohemia Crystal sklenice na víno z kolekce Sandra. Sklenice jsou...
Sada sklenic na červené víno z kolekce Naomi, nynější název Corvus. Moderní sklenice na víno...
Ručně vyráběná replika originální sklenice na víno z historického zeleného skla....
Detailní popis produktu
Elegantní sada čtyř sklenic a karafy na víno. Vybroušený dekor cibuláku a zdobeno Swarovski krystaly, nebo Preciosa. Baleno v dárkové krabici. V současné době velmi oblíbený a krásný dárek. Vychutnejte si víno z těchto exkluzivních sklenic a užijte si svoji výjimečnou chvíli.
Hledáte krásný svatební dar, nebo dárek k životnímu jubileu? S naší cibulákovou sadou zdobenou krystaly budete slavit úspěch.

Tato sada je ideální :
pro ty kteří mají rádi krásu, kvalitu a eleganci
jako svatební dar
dárek k narozeninám a výročí
dárek k promoci
dárek k jakékoli významné životní události
Jak sklenice mýt ? Sklenice umývejte ručně proudem teplé voda a saponátem. Sklenice nedávejte do myčky na nádobí.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Swarovski sklenice na víno a na Martini |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8591532027907 |
| Balení: | 4 + 1 ks. |
| Dekorace: | krystaly Preciosa, brus Cibulák |
| Určení: | víno univerzální |
| Výroba: | ruční brus |
| Objem sklenic: | 360 ml |
| Největší průměr sklenic: | 8 cm |
| Výška sklenic: | 22,5 cm |
| Objem karafy: | 1000 ml |
| Výška karafy: | 28 cm |
| Průměr karafy: | 8,5 cm |
Souprava šesti luxusních broušených sklenic na červené z bezolovnatého křišťálového skla...
Elegantní přátelská souprava dvou černých sklenic na bílé víno. Dekorováno jemným ručním brusem a...
Luxusní přátelská souprava dvou sklenic na víno s krystaly o objemu 360ml. Dekorováno jemným...
Elegantní přátelská souprava dvou sklenic na červené víno o objemu 470ml . Dekorováno jemným...
Krásné moderní sklenice na červené víno. Šest kusů. Dekorováno lehkým ručním brusem a krystaly...
Krásné moderní sklenice na červené víno. Šest kusů. Dekorováno lehkým ručním brusem a krystaly...
Set šesti luxusních broušených sklenic na víno z bezolovnatého křišťálového skla zdobeného...
Elegantní přátelská souprava dvou sklenic na víno s dekorem srdíček o objemu 360ml. Dekorováno...
Souprava šesti sklenic na červené víno. Objem sklenic 500 ml. Luxusní ručně broušené sklo...
Elegantní souprava šesti sklenic na víno s dekorem srdíček o objemu 360ml. Dekorováno jemným...
Exkluzivní 6 sklenic na červené víno o objemu 500 ml zdobené krystaly Swarovski. Výška 250 mm...
Krásné moderní sklenice na bílé víno o objemu 360ml. Šest kusů. Dekorováno lehkým ručním brusem a...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



