Becherovka v dárkovém balení 50ml + broušená sklenice 50ml
Kód: 2996Související produkty
Luxusní broušené sklenice na rum s karafou, to vše v dárkové krabici se saténem. To je naše...
Luxusní Bohemia Crystal whisky set z českého broušeného křišťálu. Whisky set Bohemia Crystal z...
Skvělá dárková sada Bohemia Crystal obsahuje jedinečnou kombinaci produktů broušených ručním...
Souprava 2 sklenic na likér v dárkové krabici. V krabici je místo na Becherovku 0,5l, která není...
Skvělá dárková sada Bohemia Crystal obsahuje jedinečnou kombinaci produktů broušených moderním...
Luxusní Bohemia Crystal whisky set z českého broušeného křišťálu. Whisky set Bohemia Crystal z...
Souprava 6 sklenic na likér v dárkové krabici. V krabici je místo na lahev Becherovky 0,7l, která...
Luxusní sada obsahuje 6 ručně broušených sklenic na vodu a džbán s uchem. Výrobek z českého...
Luxusní broušené sklenice na rum s karafou, to vše v dárkové krabici se saténem. To je naše...
Naše Bohemia Crystal luxusní souprava v dárkové krabici se saténem obsahuje skleněný džbán a...
Skvělá dárková sada Bohemia Crystal obsahuje jedinečnou kombinaci produktů broušených ručním...
Tato dárková Bohemia Crystal whisky sada představuje dokonalý dar pro milovníky tohoto lahodného...
Naše Bohemia Crystal luxusní souprava v dárkové krabici se saténem obsahuje skleněný džbán a šest...
Souprava 1 sklenice na likér v dárkové krabici. V krabici je místo na Becherovku 0,05l, která...
Naše Bohemia Crystal luxusní souprava v dárkové krabici se saténem obsahuje skleněný džbán a...
Tato dárková Bohemia Crystal whisky sada představuje dokonalý dar pro milovníky tohoto lahodného...
Detailní popis produktu
Souprava dárkového balení Becherovky je kombinací jednoho z nejoblíbenějších českých likérů Becherovky Original s českými broušenými sklenicemi na likér. Sklenice jsou ručně broušeny bohatým brusem Klasik. Jemně broušený klasický dekor vás překvapí svým zpracováním. Sklenice jsou vyrobeny z nové, moderní a ekologicky čisté skloviny Crystalite.
Dárková kazeta ve které je umístěn Becher Original a sklenice je z tvrdého kartonu a je vystlaná imitací saténu. Toto luxusní balení balení je nejoblíbenější z kategorie dárkových kazet s alkoholem. Dárková krabička je navíc převázána originální stuhou, což dokresluje její vyjímečnost.
Becher sada v dárkovém balení je nejvhodnějším dárkem pro obchodní partnery, klienty, známé, či přátelé v zahraničí.
Chcete tuto dárkovou krabičku sestavit s jiným druhem alkoholu, nebo s jinou sklenicí ? Kontaktujte nás emailem, nebo telefonicky. Vytvoříme vám dárkovou krabičku na přání. Tuto originální variantu dárkového balíčku na přání vám vytvoříme při min. objednávce 10ks.
Dárkový balíček Becherovky a likérky obsahuje
- Ručně broušená sklenice likérka 50ml
- Becherovka Original 50ml
- Dárková krabice se saténem
- Stuha zlatá
Varování - dárková souprava obsahuje alkohol a při jejím objednání a následném doručení bude vydána jen zákazníkům starším 18-ti let.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dárkové sady Bohemia Crystal s alkoholem nejen pro obchodní partnery |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Balení: | 1 + 1 ks. |
| Dárky pro: | Firemní dárky, Dárky pro muže, Dárky pro klienty, Dárky pro obchodní partnery, Dárky pro zaměstnance |
| Dekorace: | bohatý brus Klasik |
| Určení: | panákovky |
| Vánoční dárky: | Vánoční firemní dárky |
| Výroba: | ruční brus |
| Objem sklenice: | 50 ml |
| Průměr sklenice: | 4 cm |
| Výška sklenice: | 8 cm |
| Délka krabice: | 14 cm |
| Šířka krabice: | 12,5 cm |
| Výška krabice: | 5 cm |
| Becherovka Original objem: | 50 ml |
| Balení: | modrá dárková krabička se saténem |
| Certifikát: | ke zboží přikládáme certifikát pravosti |
| Položka byla vyprodána… | |
Originální dárková kazeta ručně broušených Bohemia Crystal sklenic na šampaňské společně s Mucha...
Originální dárková kazeta ručně broušených Bohemia Crystal sklenic na šampaňské společně s Mucha...
Originální dárková kazeta ručně broušených Bohemia Crystal sklenic na šampaňské společně s Mucha...
Dárková kazeta ručně broušených sklenic Bohemia Crystal na červené víno a lahev kvalitního...
Originální dárková kazeta ručně broušených Bohemia Crystal sklenic na šampaňské společně s Mucha...
Bohemia Crystal dárková souprava moravskévo bílého vína Rulandské šedé a 2 ručně broušených...
Luxusní dárková sada se šampaňským Moët a 6 sklenicemi s moderním brusem Kometa představuje...
Luxusní dárková sada se šampaňským Moët & Chandon Imperial Brut a dvěma sklenicemi z českého...
Dárkový balíček Becherovky a 2 ručně broušených sklenic brusem Klasik v saténové krabici....
Dárkový balíček Becherovky a 3 sklenic ručně boušených brusem Mašle v saténové krabici....
Bohemia Crystal dárková souprava moravskévo bílého vína Rulandské šedé a 2 ručně broušených...
Originální dárková kazeta ručně broušených Bohemia Crystal sklenic na šampaňské společně s Mucha...
Dárkový balíček značkového moravského bílého vína Rulandské šedé a dvou ručně broušených českých...
Originální dárková kazeta ručně broušených Bohemia Crystal sklenic na šampaňské společně s Mucha...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



