Bohemia Crystal skleněná mísa dvoudílná 225 mm. Bohatý brus Klasik
Kód: 10330Související produkty
Bohemia Crystal skleněná váza z českého křišťálu. Váza je dokonale ručně broušena bohatým brusem...
Dekorativní skleněná váza na květiny z českého broušeného křišťálu. Tato Bohemia Crystal luxusní...
Bohemia Crystal stolní váza z českého broušeného křišťálu. Luxusní dekorativní váza s kouzlem...
Bohemia Crystal luxusní broušená vysoká váza s výškou 87,5 cm. Nadčasová elegance vázy...
Detailní popis produktu
Ručně broušená dvoudílná mísa z olovnatého křišťálového skla. Horní díl je pevně nasazen na spodním dílu a je velmi stabilní. Krásná větší mísa. České olovnaté křišťálové sklo s minimálním obsahem 24% olova, které se vyznačuje vysokou mírou pevnosti, transparentnosti, brilance a třpytu. Výrobek je ručně broušen klasickým brusem 500 PK. Tento bohatý brus vzniká náročným ručním broušením a následně leštěním. Každý kus je originál. Tradiční český sklářský výrobek. Baleno v modré kartonové krabici.
Proč si výrobek pořídit
- dekorováno ručním brusem
- český výrobek
- každý kus je originál
- krásný dárek u nás i do zahraničí
- celosvětově ceněný sklářský výrobek Bohemia Crystal
- možno mýt v myčce na nádobí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bohemia Crystal broušené mísy, košíky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Dekorace: | bohatý brus Klasik |
| Výroba: | ruční brus |
| Horní průměr mísy: | 22,5 cm |
| Výška horního dílu: | 23,5 cm |
| Spodní průměr podstavce: | 16,5 cm |
| Výška podstavce: | 13,5 cm |
| Celková výška: | 37 cm |
| Balení: | modrá dárková kartonová krabice |
| Certifikát: | ke zboží přikládáme certifikát pravosti |
| Položka byla vyprodána… | |
Skleněná mísa šál z českého křišťálu precizně ručně broušena bohatým brusem Klasik. Tato Bohemia...
Bohemia Crystal miska ve tvaru srdíčka. Mělká miska na oříšky, sladkosti, drobnosti nebo jako...
Bohemia Crystal ručně broušená mísa je vyrobena z českého olovnatého křišťálového skla. Mísa je...
Ručně broušená mísa z čekého olovnatého křišťálu je broušená bohatým brusem Klasik Tato Bohemia...
Velká skleněná mísa na ovoce z českého olovnatého křišťálu precizně ručně broušena bohatým brusem...
Skleněná mísa Klobouk z českého křišťálu je precizně ručně broušena moderním ručním brusem...
Bohemia Crystal velká broušená mísa z českého křišťálu. Mísa je ručně broušená klasickým brusem a...
Bohemia Crystal broušená mísa na noze z českého křišťálu. Mísa je ručně broušená klasickým brusem...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



