Becher set 2ks. broušených skleniček
Kód: 3009Související produkty
Souprava 6 sklenic na likér v dárkové krabici. V krabici je místo na lahev Becherovky 0,7l, která...
Souprava 1 sklenice na likér v dárkové krabici. V krabici je místo na Becherovku 0,05l, která...
Dárkový balíček Becherovky a 2 ručně broušených sklenic v saténové krabici se stuhou. Dárkovou...
Luxusní dárkový balíček Becherovky, který obsahuje šest precizně ručně broušených sklenic...
Souprava 2 sklenic na víno v dárkové krabici. V krabici je místo na lahev vína 0,7l, které není...
Souprava 2 broušených sklenic na šampus v dárkové krabici. V krabici je místo na lahev sektu...
Dárkový balíček značkového Mucha sektu a dvou ručně broušených českých křišťálových sklenic...
Dárkový balíček Becherovky a 2 ručně broušených sklenic brusem Klasik v saténové krabici....
Dárkový balíček Becherovky a 3 ručně broušených sklenic brusem Klasik v saténové krabici....
Detailní popis produktu
Dárková kazeta je dodávána bez lahve. Kazeta obsahuje prostor na lahev Becherovky 0,5l.
Set dárkového balení Becherovky je kombinací jednoho z nejoblíbenějších českých likérů Becherovky Original s českými broušenými sklenicemi na likér. Sklenice jsou ručně broušeny klasickým brusem 500PK. Jemně broušený klasický dekor vás překvapí svým zpracováním. Sklenice jsou vyrobeny z nové, moderní a ekologicky čisté skloviny Crystalite.
Dárková kazeta je z tvrdého kartonu a je vystlaná imitací saténu. Toto luxusní balení balení je nejoblíbenější z kategorie dárkových kazet s alkoholem.
Becher set v dárkovém balení je nejvhodnějším dárkem pro obchodní partnery, známé, či přátelé v zahraničí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bohemia Crystal nápojové soupravy a sety |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Balení: | 2 ks. |
| Dekorace: | bohatý brus Klasik |
| Určení: | panákovky |
| Výroba: | ruční brus |
| Objem sklenic: | 50 ml |
| Průměr sklenic: | 4 cm |
| Výška sklenic: | 8 cm |
| Délka krabice: | 26 cm |
| Šířka krabice: | 16 cm |
| Výška krabice: | 7 cm |
| Certifikát: | ke zboží přikládáme certifikát pravosti |
Souprava 6 sklenic na likér v dárkové krabici. V krabici je místo na lahev Becherovky 0,7l, která...
Souprava 1 sklenice na likér v dárkové krabici. V krabici je místo na Becherovku 0,05l, která...
Souprava 2 sklenic na víno v dárkové krabici. V krabici je místo na lahev vína 0,7l, které není...
Souprava 2 broušených sklenic na šampus v dárkové krabici. V krabici je místo na lahev sektu...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



