Televizní souprava kávová Míšeň platina
Kód: 10080Související produkty
Souprava 2 sklenic na víno v dárkové krabici. V krabici je místo na lahev vína 0,7l, které není...
Souprava 6 sklenic na likér v dárkové krabici. V krabici je místo na lahev Becherovky 0,7l, která...
Souprava 1 sklenice na likér v dárkové krabici. V krabici je místo na Becherovku 0,05l, která...
Souprava 2 broušených sklenic na šampus v dárkové krabici. V krabici je místo na lahev sektu...
Souprava 2 sklenic na likér v dárkové krabici. V krabici je místo na Becherovku 0,5l, která není...
Detailní popis produktu
Krásná porcelánová souprava z bílého porcelánu zdobená platinou. Baleno v dárkové krabičce.
Souprava obsahuje 2ks. šálku s podšálkem + cukřenku + podnos.
Nevhodné do mikrovlnné trouby.
Soupravu doporučujeme umývat ručně.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Český zdobený porcelán |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Dekorace: | dekorovaný porcelán |
| Určení: | šálky s podšálky |
| Objem šálku: | 150 ml |
| Objem cukřenky: | 100 ml |
| Délka podnosu: | 37 cm |
| Balení: | Dárková krabička |
Luxusní kávový šálek s podšálkem z karlovarského porcelánu. Hadí šálek z kvalitního českého...
Luxusní šálek s podšálkem z karlovarského porcelánu. Baleno v dárkové krabičce.
Kávový šálek s podšálkem z karlovarského porcelánu. Baleno v dárkové krabičce.
Luxusní cukřenka z karlovarského porcelánu. Baleno v dárkové krabičce.
Luxusní šálek s podšálkem z karlovarského porcelánu. Baleno v dárkové krabičce.
Luxusní šálek s podšálkem z karlovarského porcelánu. Baleno v dárkové krabičce.
Luxusní šálek s podšálkem z kvalitního karlovarského porcelánu.
Luxusní šálek s podšálkem z karlovarského porcelánu. Baleno v dárkové krabičce.
Luxusní šálek s podšálkem z karlovarského porcelánu. Baleno v dárkové krabičce.
Luxusní kávový šálek s podšálkem z karlovarského porcelánu. Baleno v dárkové krabičce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



