Stříbrný přívěsek Royal Jewel by Ogol s českým křišťálem a kubickou zirkonií Preciosa
Kód: 2783Související produkty
Stříbrné náušnice Minas v sobě kombinují lehkost a eleganci stříbra se třpytem dokonale...
Jak již název napovídá, náušnice Uniques z chirurgické oceli s českým křišťálem jsou...
Náušnice Santorini vyrobené z kvalitního bižuterního kovu, který je navíc zušlechtěn...
Barva: krystal/bílá Materiál: Chirurgická ocel Osazení: český křišťál Preciosa Rozměr: 10 x 10 mm...
Barva: červená Materiál: Chirurgická ocel Osazení: český křišťál Preciosa Rozměr: 8 x 8 mm...
Pozlacené stříbrné náušnice True Love ve tvaru srdce jsou klasika, která nikdy nevyjde z módy – a...
Barva: krystal/bílá Materiál: Rhodiované stříbro 925/1000 Rozměr: 13 x 8 mm Váha stříbra: 2 g...
Stříbrné náušnice Orion Vás upoutají svým designem, který tvoří sedm třpytivých hvězdiček...
Touha a vášeň se skrývají v ručně mačkaných kamenech z českého křišťálu Preciosa. Výrazně a...
Náušnice Golden Eye z pozlacené chirurgické oceli jsou dekorovány dokonale broušenými kameny...
Jako azurové moře se třpytí stříbrné visací náušnice s výrazným kamenem kubické zirkonie ve tvaru...
Jemný set Touch of Luxury si zamilují ženy, které milují styl.
Náušnice Sweet Drop vyrobené z kvalitního bižuterního kovu, který je navíc zušlechtěn drahým...
Náušnice Sugarheart vyrobené z kvalitního bižuterního kovu, který je navíc zušlechtěn drahým...
Stříbrné náušnice Atlantis vynikají dokonale vybroušeným kamenem kubické zirkonie Preciosa...
Stříbrné náušnice Pearl Heart, které jsou pozlacené pravým...
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské řetízky s přívěskem |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| barva: | krystal/bílá |
| Materiál: | rhodiované stříbro 925/1000 |
| Osazení: | český křišťál Preciosa, kubická zirkonie Preciosa |
| Osazení: | český křišťál Preciosa , kubická zirkonie |
| Rozměr: | 20 x 40 mm |
| Hmotnost Ag: | 5,22 g |
| Délka řetízku: | 45 cm |
| Balení: | dárková krabička s logem |
| Položka byla vyprodána… | |
Stříbrný přívěsek Lynx Vás upoutá svým třpytivým designem, který tvoří jeden centrální zelený...
Stříbrný přívěsek Polaris, 45 cm dlouhý, přináší jemnost a třpyt sněhové...
Stříbrný přívěsek Tender Cross v sobě kombinuje lehkost a eleganci stříbra se třpytem...
Novinkou, kterou přináší kolekce VIVA jsou ostré hrany a geometrie. Propůjčily si...
Stříbrný přívěsek s řetízkem Cross ve tvaru křížku zdobí dokonale broušené kameny kubické...
Stříbrný přívěsek Aquila Vás upoutá svým ladným tvarem a velikostí. Nechte elegantní kapku...
Barva: krystal/bílá Materiál: Rhodiované stříbro 925/1000 Osazení: kubická zirkonie Preciosa...
Pozlacený stříbrný přívěsek s řetízkem Cross ve tvaru křížku zdobí dokonale broušené kameny...
Stříbrný přívěsek s kameny kubické zirkonie ve tvaru Stromu života - Inspirován Sevillou....
Uchvátí vás na první pohled. Strom života je symbolem stvoření, života a nesmrtelnosti.
Jemný stříbrný přívěsek s řetízkem Twist je zdoben broušenými kameny kubické zirkonie...
Stříbrnému přívěsku Jamie vévodí dokonale broušený kámen z českého...
Do kolekce stříbrných šperků edice VIVA vplul přívěsek rybky. Samotná ryba...
Že v jednoduchosti je krása, potvrzuje stříbrný design Moon. Minimalistický design přívěsku ze...
Barva: krystal/bílá Materiál: Chirurgická ocel Osazení: kubická zirkonie Preciosa Rozměr: 52 x 40...
Stříbrný přívěsek Lucea s kubickou zirkonií vás doslova oslní. Však i samotný název...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



