Set na víno cibulákový dekor, karafa + 4 sklenice, krystaly Swarovski, Preciosa
Kód: 13680Související produkty
Luxusní přátelská souprava dvou cibulákových sklenic na víno o objemu 360ml. Dekorováno jemným...
Luxusní souprava sklenic na víno o objemu 360ml. Dekorováno jemným ručním brusem cibuláku....
Luxusní přátelská souprava dvou sklenic na víno s krystaly o objemu 360ml. Dekorováno jemným...
Luxusní dárková souprava dvou sklenic na šampaňské dekorovaných krystaly Swarovski se Sektem...
Krásné moderní sklenice na šampaňské, nebo prosecco. Sada šesti sklenic. Dekorováno srdíčkovým...
Krásné moderní sklenice na bílé víno o objemu 360ml. Šest kusů. Dekorováno lehkým ručním brusem a...
Elegantní přátelská souprava dvou černých sklenic na sekt. Dekorováno jemným ručním brusem a...
Elegantní přátelská souprava dvou sklenic na víno s dekorem srdíček o objemu 360ml. Dekorováno...
Luxusní přátelská souprava dvou sklenic na bílé víno. Dekorováno jemným ručním brusem a krystaly...
Exkluzivní sada šesti sklenic na bílé víno o objemu 400 ml zdobené krystaly Swarovski. Výška 240...
Krásné moderní sklenice na šampaňské, nebo prosecco. Sada dvou sklenic. Dekorováno romantickým...
Detailní popis produktu
Elegantní sada čtyř sklenic a karafy na víno. Vybroušený dekor cibuláku a zdobeno Swarovski krystaly, nebo Preciosa. Baleno v dárkové krabici. V současné době velmi oblíbený a krásný dárek. Vychutnejte si víno z těchto exkluzivních sklenic a užijte si svoji výjimečnou chvíli.
Hledáte krásný svatební dar, nebo dárek k životnímu jubileu? S naší cibulákovou sadou zdobenou krystaly budete slavit úspěch.

Tato sada je ideální :
pro ty kteří mají rádi krásu, kvalitu a eleganci
jako svatební dar
dárek k narozeninám a výročí
dárek k promoci
dárek k jakékoli významné životní události
Jak sklenice mýt ? Sklenice umývejte ručně proudem teplé voda a saponátem. Sklenice nedávejte do myčky na nádobí.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Swarovski sklenice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8591532027907 |
| Balení: | 4 + 1 ks. |
| Dekorace: | krystaly Preciosa, brus Cibulák |
| Určení: | víno univerzální |
| Výroba: | ruční brus |
| Objem sklenic: | 360 ml |
| Největší průměr sklenic: | 8 cm |
| Výška sklenic: | 22,5 cm |
| Objem karafy: | 1000 ml |
| Výška karafy: | 28 cm |
| Průměr karafy: | 8,5 cm |
Luxusní přátelská souprava dvou sklenic na šampus, nebo prosecco. Dekorováno jemným ručním brusem...
Luxusní souprava šesti sklenic na šampus, nebo prosecco. Dekorováno jemným ručním brusem a...
Krásné moderní sklenice na vodu, džus, limonádu, pivo, nebo míchané nápoje. Šest kusů sklenic se...
Elegantní přátelská souprava dvou sklenic na červené víno o objemu 470ml . Dekorováno jemným...
Krásné moderní sklenice na džus, limonádu, pivo, nebo míchané nápoje. Šest kusů sklenic....
Luxusní přátelská souprava dvou sklenic na červené víno o objemu 470ml . Dekorováno jemným ručním...
Přátelská souprava dvou luxusních broušených sklenic na víno z bezolovnatého křišťálového skla...
Set šesti luxusních broušených sklenic na šampaňské, nebo prosecco z bezolovnatého křišťálového...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



