Lesní sklo - skleněný džbán velký 1,5 l
Kód: TOMI35Související produkty
Sklenice na pivo Bartoloměj. Pivní sklenice z historického zeleného skla. Toto sklo nazýváme...
Detailní popis produktu
- historická replika zeleného lesního skla
- skleněný džbán o obsahu 1,5 l
- řemeslné zpracování
- každý kus je jedinečný originál
- česká výroba
- baleno v hnědé kartonové krabičce
- zelené sklo umývejte pouze ručně
- zelené sklo není určeno na horké nápoje, nejedná se o tvrzené sklo
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Historické zelené lesní sklo |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Dekorace: | zelené lesní sklo |
| Druh skla: | ruční výroba |
| Určení: | džbán |
| Výška: | 20 cm |
| Průměr: | 14 cm |
| Objem: | 1500 ml |
| Balení: | hnědá kartonová krabička |
Originální sklenice na panáky Koštovačka. Historické zelené sklo. Toto sklo nazýváme také Lesním...
Skleněná karafa na vodu, nebo víno. Karafa z historického zeleného skla. Toto sklo nazýváme...
Sklenice na panáky likérka Římánek. Historické zelené sklo. Toto sklo nazýváme také Lesním sklem....
Skleněná karafa na vodu, víno, pálenku, nebo jako vkusná dekorace. Karafa z historického...
Sklenice z historického zeleného skla. Toto sklo nazýváme také Lesním sklem. Originální sklenice...
Originální sklenice na panáky kónická likérka. Historické zelené sklo. Toto sklo nazýváme také...
Skleněná karafa na vodu, víno, nebo pálenku. Karafa z historického zeleného skla. Toto sklo...
Skleněný svícen s oušky - historické zelené sklo. Ručně vyráběná replika historického...
Skleněná karafa na vodu, víno, nebo pálenku. Karafa z historického zeleného skla. Toto sklo...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



