Dárková souprava Slivovice R. Jelínek 0,5l + 2ks. broušených sklenic z českého křišťálu
Kód: 12260Detailní popis produktu
Luxusní souprava dárkového balení slivovice Jelinek s elegantními českými křišťálovými sklenicemi je na první pohled ohromující. Sklenice jsou navrženy tak, aby dokonale padly do ruky a poskytovaly maximální komfort při pití. Po dokončení jsou sklenice pečlivě leštěny a následně opět ručně dobrušovány, aby získaly svůj dokonalý lesk a jemný detail. Tato luxusní dárková sada slivovice Jelinek je typicky českým dárkem a je skvělou volbou pro všechny milovníky kvalitního destilátu a ocení ji jak vaši obchodní partneři ze zahraničí, tak i přátelé a rodina.
Dárková krabička slivovice Jelínek a dvě sklenice panákovky, je z tvrdého černého kartonu a je vystlaná tmavě modrým saténem. Toto luxusní balení je nejoblíbenější z kategorie dárkových souprav s alkoholem. Dárková krabička je navíc převázána originální zlatou stuhou, což dokresluje její vyjímečnost.
Dárkový balíček whisky slivovice Jelínek se sklenicemi je nejvhodnějším firemním dárkem pro obchodní partnery, obchodní klienty, známé, či přátelé u nás i v zahraničí.
Chcete tuto dárkovou krabičku sestavit s jiným druhem alkoholu, nebo s jinými sklenicemi ? Kontaktujte nás emailem, nebo telefonicky. Vytvoříme vám dárkovou krabičku na přání. Tuto originální variantu dárkového balíčku na přání vám vytvoříme při min. objednávce 10ks.
Dárkový balíček Slivovice Jelínek obsahuje
- Ručně broušené sklenice na pálenku 50 ml 2ks.
- Slivovice Jelínek 500ml 1ks.
- Dárková krabice černá s modrým saténem
- Stuha zlatá
Varování - dárková souprava obsahuje alkohol a při jejím objednání a následném doručení bude vydána jen zákazníkům starším 18-ti let.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bohemia Crystal dárkové sady a dárkové poukazy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Balení: | 2 + 1 ks. |
| Dárky pro: | Firemní dárky, Dárky pro muže, Dárky pro klienty, Dárky pro obchodní partnery, Dárky pro zaměstnance |
| Dekorace: | bohatý brus Klasik |
| Určení: | panákovky |
| Vánoční dárky: | Vánoční dárky pro klienty |
| Výroba: | ruční brus |
| Objem sklenic: | 50 ml |
| Průměr sklenic: | 4 cm |
| Výška sklenic: | 8 cm |
| Délka krabice: | 23 cm |
| Šířka krabice: | 19,5 cm |
| Výška krabice: | 7cm |
| R. Jelínek slivovice objem: | 500 ml |
| Balení: | Dárková krabička se saténem |
| Certifikát: | ke zboží přikládáme certifikát pravosti |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



