Becherovka v dárkovém balení 0,7l + 6ks. broušených sklenic 50ml
Kód: 2995Související produkty
Detailní popis produktu
Souprava dárkového balení Becherovky je spojením populárního českého likéru Becherovky Original a elegantních českých sklenic určených pro likér. Sklenice jsou pečlivě zdobeny ručním bohatým brusem Klasik. Jejich design je perfektně provedený a přináší příjemné překvapení. Sklenice jsou vyrobeny z moderního a ekologicky šetrného materiálu nazývaného Crystalite.
Dárková krabička ve které je umístěn Becher Original a sklenice, je z tvrdého kartonu a je vystlaná imitací saténu. Toto luxusní balení balení je nejoblíbenější z kategorie dárkových kazet s alkoholem. Dárková krabička je navíc převázána originální stuhou, což dokresluje její vyjímečnost.
Dárkový balíček Becherovky se sklenicemi je nejvhodnějším firemním dárkem pro obchodní partnery, firemní klienty, známé, či přátelé v zahraničí.
Chcete tuto dárkovou krabičku sestavit s jiným druhem alkoholu, nebo s jinými sklenicemi ? Kontaktujte nás emailem, nebo telefonicky. Vytvoříme vám dárkovou krabičku na přání. Tuto originální variantu dárkového balíčku na přání vám vytvoříme při min. objednávce 10ks.
Dárkový balíček Becherovky a likérek obsahuje
- Ručně broušená sklenice likérka 50ml 6ks.
- Becherovka Original 700ml 1ks.
- Dárková krabice se saténem
- Stuha zlatá
Varování - dárková souprava obsahuje alkohol a při jejím objednání a následném doručení bude vydána jen zákazníkům starším 18-ti let.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bohemia Crystal dárkové sady a dárkové poukazy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Balení: | 6 + 1 ks. |
| Dárky pro: | Firemní dárky, Dárky pro muže, Dárky pro klienty, Dárky pro obchodní partnery |
| Dekorace: | bohatý brus Klasik |
| Určení: | panákovky |
| Vánoční dárky: | Vánoční firemní dárky |
| Výroba: | ruční brus |
| Objem sklenic: | 50 ml |
| Průměr sklenic: | 4 cm |
| Výška sklenic: | 8 cm |
| Délka krabice: | 31,5 cm |
| Šířka krabice: | 22,5 cm |
| Výška krabice: | 7,5 cm |
| Becherovka Original objem: | 700 ml |
| Balení: | modrá dárková krabička se saténem |
| Certifikát: | ke zboží přikládáme certifikát pravosti |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



