Becherovka v dárkovém balení 50ml + broušená sklenice 50ml
Kód: 2996Detailní popis produktu
Souprava dárkového balení Becherovky je kombinací jednoho z nejoblíbenějších českých likérů Becherovky Original s českými broušenými sklenicemi na likér. Sklenice jsou ručně broušeny bohatým brusem Klasik. Jemně broušený klasický dekor vás překvapí svým zpracováním. Sklenice jsou vyrobeny z nové, moderní a ekologicky čisté skloviny Crystalite.
Dárková kazeta ve které je umístěn Becher Original a sklenice je z tvrdého kartonu a je vystlaná imitací saténu. Toto luxusní balení balení je nejoblíbenější z kategorie dárkových kazet s alkoholem. Dárková krabička je navíc převázána originální stuhou, což dokresluje její vyjímečnost.
Becher sada v dárkovém balení je nejvhodnějším dárkem pro obchodní partnery, klienty, známé, či přátelé v zahraničí.
Chcete tuto dárkovou krabičku sestavit s jiným druhem alkoholu, nebo s jinou sklenicí ? Kontaktujte nás emailem, nebo telefonicky. Vytvoříme vám dárkovou krabičku na přání. Tuto originální variantu dárkového balíčku na přání vám vytvoříme při min. objednávce 10ks.
Dárkový balíček Becherovky a likérky obsahuje
- Ručně broušená sklenice likérka 50ml
- Becherovka Original 50ml
- Dárková krabice se saténem
- Stuha zlatá
Varování - dárková souprava obsahuje alkohol a při jejím objednání a následném doručení bude vydána jen zákazníkům starším 18-ti let.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bohemia Crystal dárkové sady a dárkové poukazy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Balení: | 1 + 1 ks. |
| Dárky pro: | Firemní dárky, Dárky pro muže, Dárky pro klienty, Dárky pro obchodní partnery, Dárky pro zaměstnance |
| Dekorace: | bohatý brus Klasik |
| Určení: | panákovky |
| Vánoční dárky: | Vánoční firemní dárky |
| Výroba: | ruční brus |
| Objem sklenice: | 50 ml |
| Průměr sklenice: | 4 cm |
| Výška sklenice: | 8 cm |
| Délka krabice: | 14 cm |
| Šířka krabice: | 12,5 cm |
| Výška krabice: | 5 cm |
| Becherovka Original objem: | 50 ml |
| Balení: | modrá dárková krabička se saténem |
| Certifikát: | ke zboží přikládáme certifikát pravosti |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



