Whisky set Bohemia Crystal karafa + 2 sklenice na whisky - brus Klasik
Kód: 22J28/57001/2XSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Nechte se okouzlit naší luxusní dárkovou soupravou s broušenou karafou na whisky. V této elegantní krabici najdete karafu z českého křišťálového skla broušenou klasickým brusem, která je připravena být vyplněna vaší oblíbenou whisky a dvě ručně broušené sklenice z českého křišťálu. Naše broušená karafa je mistrovským dílem řemeslníků, která v sobě spojuje krásu a eleganci. Je navržena tak, aby zachycovala světlo a přitahovala pozornost svým výjimečným designem. Ponořte se do světa whisky s naší dárkovou soupravou s ručně broušenou karafou a sklenicemi v luxusní krabici se saténem. Buďte svědky kombinace krásného designu a kvality, která přináší dokonalou atmosféru pro uchování a prezentaci vaší oblíbené whisky.
Dárková sada je krásným dárkem pro rodinu, kolegy, známe, nebo firemním dárkem pro obchodní partnery, nebo obchodní klienty. Můžete jej využít i jako vánoční dárek.
Proč si výrobek pořídit
- křišťálová karafa a dvě sklenice na whisky v dárkovém balení
- dekorováno ručním bohatým brusem Klasik
- vyrobeno z olovnatého křišťálového skla
- 100% český výrobek
- každý kus je originál
- krásný dárek u nás i do zahraničí
- baleno v dárkové modré krabici se saténem
- celosvětově ceněný výrobek Bohemia Crystal
- lze umývat v myčce na nádobí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bohemia Crystal dárkové sady a dárkové poukazy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Balení: | 2 + 1 ks. |
| Dárky pro: | Firemní dárky, Dárky pro muže, Dárky pro klienty, Dárky pro obchodní partnery |
| Dekorace: | bohatý brus Klasik |
| Určení: | whisky |
| Vánoční dárky: | Vánoční firemní dárky, Vánoční dárky pro obchodní partnery |
| Výroba: | ruční brus |
| Objem sklenic: | 330 ml |
| Výška sklenic: | 9,5 cm |
| Průměr sklenic: | 8,5 cm |
| Objem lahve: | 800 ml |
| Výška lahve bez zátky: | 18,5 cm |
| Balení: | modrá dárková krabička se saténem |
| Certifikát: | ke zboží přikládáme certifikát pravosti |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



