Whisky set Bohemia Crystal karafa + 2 sklenice na whisky - brus Klasik
Kód: 22J28/57001/2XSouvisející produkty
Ponořte se do světa whisky s naší dárkovou soupravou s ručně broušenou karafou na whisky a čtyřmi...
Ponořte se do světa whisky s naší dárkovou soupravou s ručně broušenou karafou na whisky a šesti...
Bohemia Crystal ručně broušené křišťálové sklenice na whisky. Sada sklenic na whisky dekorovaných...
Luxusní Bohemia Crystal skleněná karafa na whisky se zátkou. Tento ručně broušený dekanter na...
Nadčasová elegance - luxusní karafa na likér, rum, nebo whisky od Bohemia Crystal. Skleněná...
Luxusní Bohemia Crystal skleněná karafa na whisky nebo rum se zátkou. Tento ručně broušený...
Bohemia Crystal karafa Stella na whisky, rum, pálenku z českého křišťálového skla. Dekorováno...
Bohemia Crystal broušená křišťálová karafa na víno se zátkou je nejen dokonalým prostředkem pro...
Skleněný džbán s uchem. Luxusní křišťálový džbán Bohemia Crystal z broušeného olovnatého...
Luxusní Bohemia Crystal skleněná karafa na whisky se zátkou. Tento ručně broušený dekanter na...
Luxusní Bohemia Crystal skleněná karafa na whisky se zátkou. Tento ručně broušený dekanter na...
Nadčasová elegance - luxusní karafa na likér, rum, nebo whisky od Bohemia Crystal. Skleněná...
Luxusní Bohemia Crystal skleněná karafa na whisky se zátkou. Tento ručně broušený dekanter je...
Luxusní Bohemia Crystal skleněná karafa na whisky se zátkou. Tento ručně broušený dekanter na...
Detailní popis produktu
Nechte se okouzlit naší luxusní dárkovou soupravou s broušenou karafou na whisky. V této elegantní krabici najdete karafu z českého křišťálového skla broušenou klasickým brusem, která je připravena být vyplněna vaší oblíbenou whisky a dvě ručně broušené sklenice z českého křišťálu. Naše broušená karafa je mistrovským dílem řemeslníků, která v sobě spojuje krásu a eleganci. Je navržena tak, aby zachycovala světlo a přitahovala pozornost svým výjimečným designem. Ponořte se do světa whisky s naší dárkovou soupravou s ručně broušenou karafou a sklenicemi v luxusní krabici se saténem. Buďte svědky kombinace krásného designu a kvality, která přináší dokonalou atmosféru pro uchování a prezentaci vaší oblíbené whisky.
Dárková sada je krásným dárkem pro rodinu, kolegy, známe, nebo firemním dárkem pro obchodní partnery, nebo obchodní klienty. Můžete jej využít i jako vánoční dárek.
Proč si výrobek pořídit
- křišťálová karafa a dvě sklenice na whisky v dárkovém balení
- dekorováno ručním bohatým brusem Klasik
- vyrobeno z olovnatého křišťálového skla
- 100% český výrobek
- každý kus je originál
- krásný dárek u nás i do zahraničí
- baleno v dárkové modré krabici se saténem
- celosvětově ceněný výrobek Bohemia Crystal
- lze umývat v myčce na nádobí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bohemia Crystal nápojové soupravy a sety |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Balení: | 2 + 1 ks. |
| Dárky pro: | Firemní dárky, Dárky pro muže, Dárky pro klienty, Dárky pro obchodní partnery |
| Dekorace: | bohatý brus Klasik |
| Určení: | whisky |
| Vánoční dárky: | Vánoční firemní dárky, Vánoční dárky pro obchodní partnery |
| Výroba: | ruční brus |
| Objem sklenic: | 330 ml |
| Výška sklenic: | 9,5 cm |
| Průměr sklenic: | 8,5 cm |
| Objem lahve: | 800 ml |
| Výška lahve bez zátky: | 18,5 cm |
| Balení: | modrá dárková krabička se saténem |
| Certifikát: | ke zboží přikládáme certifikát pravosti |
Souprava 2 sklenic na víno v dárkové krabici. V krabici je místo na lahev vína 0,7l, které není...
Ponořte se do světa whisky s naší dárkovou soupravou s ručně broušenou karafou na whisky a šesti...
Souprava 1 sklenice na likér v dárkové krabici. V krabici je místo na Becherovku 0,05l, která...
Luxusní broušené sklenice na rum s karafou, to vše ručně broušené brusem Mašle a zabalené v...
Luxusní broušené sklenice na rum s karafou, to vše ručně broušené brusem Mašle a zabalené v...
Tato dárková Bohemia Crystal whisky sada představuje dokonalý dar pro milovníky tohoto lahodného...
Luxusní broušené sklenice na rum s karafou, to vše v dárkové krabici se saténem. To je naše...
Luxusní broušené sklenice na rum s karafou, to vše v dárkové krabici se saténem. To je naše...
Luxusní křišťálové sklenice na rum a karafa to vše v dárkové krabici se saténem. To je naše...
Originální dárková kazeta ručně broušených Bohemia Crystal sklenic na šampaňské společně s Mucha...
Luxusní broušené sklenice na rum a karafa to vše v dárkové krabici se saténem. To je naše Bohemia...
Tato dárková Bohemia Crystal whisky sada představuje dokonalý dar pro milovníky tohoto lahodného...
Naše Bohemia Crystal luxusní souprava v dárkové krabici se saténem obsahuje skleněný džbán a šest...
Naše Bohemia Crystal luxusní souprava v dárkové krabici se saténem obsahuje skleněný džbán a...
Souprava 2 sklenic na likér v dárkové krabici. V krabici je místo na Becherovku 0,5l, která není...
Luxusní sada obsahuje 4 ručně broušené sklenice na vodu a džbán s uchem. Výrobek z českého...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



