Dárková souprava Whisky Tullamore Dew 0.5l + 2ks. sklenic z českého křišťálu
Kód: 12259Související produkty
Tato dárková Bohemia Crystal whisky sada představuje dokonalý dar pro milovníky tohoto lahodného...
Luxusní křišťálové sklenice na rum a karafa to vše v dárkové krabici se saténem. To je naše...
Luxusní broušené sklenice na rum s karafou, to vše v dárkové krabici se saténem. To je naše...
Tato dárková Bohemia Crystal whisky sada představuje dokonalý dar pro milovníky tohoto lahodného...
Luxusní Bohemia Crystal whisky set z českého broušeného křišťálu. Whisky set Bohemia Crystal z...
Luxusní broušené sklenice na rum s karafou, to vše ručně broušené brusem Mašle a zabalené v...
Luxusní sada obsahuje 4 ručně broušené sklenice na vodu a džbán s uchem. Výrobek z českého...
Naše Bohemia Crystal luxusní souprava v dárkové krabici se saténem obsahuje skleněný džbán a...
Luxusní broušené sklenice na rum s karafou, to vše ručně broušené brusem Mašle a zabalené v...
Luxusní sada obsahuje 6 ručně broušených sklenic na vodu a džbán s uchem. Výrobek z českého...
Souprava 2 sklenic na víno v dárkové krabici. V krabici je místo na lahev vína 0,7l, které není...
Luxusní sada obsahuje 4 ručně broušené sklenice na vodu a džbán s uchem. Výrobek z českého...
Skvělá dárková sada Bohemia Crystal obsahuje jedinečnou kombinaci produktů broušených ručním...
Naše Bohemia Crystal luxusní souprava v dárkové krabici se saténem obsahuje skleněný džbán a šest...
Souprava 2 broušených sklenic na šampus v dárkové krabici. V krabici je místo na lahev sektu...
Naše Bohemia Crystal luxusní souprava v dárkové krabici se saténem obsahuje skleněný džbán a šest...
Detailní popis produktu
Luxusní souprava dárkového balení proslulé irské whisky Tulamore Dew, která byla třikrát destilovaná spolu s elegantními českými sklenicemi na whisky je na první pohled úžasná. Každý detail, od vynikající whisky Tulamore Dew po dokonalý designí sklenic, vytváří poutavý celek, který jistě ohromí každého obdarovaného, ať už ve firemním prostředí nebo v kruhu přátel a rodiny.
Dárková krabička na whisky a dvě sklenice, je z tvrdého černého kartonu a je vystlaná tmavě modrým saténem. Toto luxusní balení je nejoblíbenější z kategorie dárkových souprav s alkoholem. Dárková krabička je navíc převázána originální zlatou stuhou, což dokresluje její vyjímečnost.
Dárkový balíček whisky Tullamore Dew se sklenicemi na whisky je nejvhodnějším firemním dárkem pro obchodní partnery, obchodní klienty, známé, či přátelé u nás i v zahraničí.
Chcete tuto dárkovou krabičku sestavit s jiným druhem alkoholu, nebo s jinými sklenicemi ? Kontaktujte nás emailem, nebo telefonicky. Vytvoříme vám dárkovou krabičku na přání. Tuto originální variantu dárkového balíčku na přání vám vytvoříme při min. objednávce 10ks.
Dárkový balíček whisky Tullamore Dew se sklenicemi obsahuje
- Křišťálové sklenice na whisky 340 ml 2ks.
- Tullamore Dew whisky 500 ml 1ks.
- Dárková krabice černá s tmavě modrým saténem
- Stuha zlatá
Varování - dárková souprava obsahuje alkohol a při jejím objednání a následném doručení bude vydána jen zákazníkům starším 18-ti let.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dárkové sady Bohemia Crystal s alkoholem nejen pro obchodní partnery |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Balení: | 2 + 1 ks. |
| Dárky pro: | Firemní dárky, Dárky pro muže, Dárky pro klienty, Dárky pro obchodní partnery |
| Dekorace: | sklo čiré |
| Určení: | whisky |
| Vánoční dárky: | Vánoční firemní dárky, Vánoční dárky pro muže |
| Objem sklenic: | 340 ml |
| Průměr sklenic: | 9,5 cm |
| Výška sklenic: | 10 cm |
| Délka krabice: | 27,5 cm |
| Šířka krabice: | 21 cm |
| Výška krabice: | 11 cm |
| Tullamore Dew whisky objem: | 500 ml |
Originální dárková kazeta ručně broušených Bohemia Crystal sklenic na šampaňské společně s Mucha...
Originální dárková kazeta ručně broušených Bohemia Crystal sklenic na šampaňské společně s Mucha...
Dárková kazeta ručně broušených sklenic Bohemia Crystal na červené víno a lahev kvalitního...
Dárkový balíček Becherovky a 2 ručně broušených sklenic v saténové krabici se stuhou. Dárkovou...
Originální dárková kazeta ručně broušených Bohemia Crystal sklenic na šampaňské společně s Mucha...
Originální dárková kazeta ručně broušených Bohemia Crystal sklenic na šampaňské společně s Mucha...
Luxusní dárková souprava whisky Jack Daniel's a 2 ručně broušených křišťálových sklenic na whisky...
Originální dárková kazeta ručně broušených Bohemia Crystal sklenic na šampaňské společně s Mucha...
Originální dárková kazeta Becherovky nefiltrované a tří ručně broušených sklenic z českého...
Exkluzivní dárkový set Moët & Chandon Impérial Brut doplněný o dvě luxusní Bohemia Crystal...
Originální dárková kazeta ručně broušených Bohemia Crystal sklenic na šampaňské společně s Mucha...
Originální dárková kazeta ručně broušených Bohemia Crystal sklenic na šampaňské společně s Mucha...
Luxusní dárková souprava slivovice Jelinek a 2 ručně broušených českých křišťálových sklenic na...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



