Sklenice na červené víno přátelská souprava Kathe - 2 ks. Swarovski
Kód: 1616Související produkty
Exkluzivní sada šesti sklenic našampaňské, nebo prosecco o objemu 260 ml zdobené krystaly...
Exkluzivní sada šesti sklenic na bílé víno o objemu 400 ml zdobené krystaly Swarovski. Výška 240...
Exkluzivní 6 sklenic na červené víno o objemu 500 ml zdobené krystaly Swarovski. Výška 250 mm...
Sada sklenic na víno z kolekce Strix vhodná zejména pro podávání červeného vína. Sklenice na víno...
Sada sklenic na bílé víno. Bohemia Crystal sklenice na víno z kolekce Sandra. Sklenice jsou...
Sada sklenic na bílé, nebo červené víno. Bohemia Crystal sklenice na víno z kolekce Sandra....
Sada barevných originálních sklenic na víno z bezolovnatého křišťálového skla. 6 ks. vinných...
Sada sklenic na červené víno z kolekce Naomi, nynější název Corvus. Moderní sklenice na víno...
Sada dvou sklenic na víno z českého křišťálového skla se spirálově tvarovaným kalíškem....
Detailní popis produktu
Luxusní sada dvou sklenic určené pro slavnostní příležitosti i všechny nezapomenutelné chvíle. Ručně broušené bezolovnaté křišťálové sklo bylo ozdobeno několika zářivými krystaly, které celému setu dodávají punc jedinečnosti. Sada obsahuje dvě sklenice na víno a skvěle se hodí jako dar k výročí, svatbě, narozeninám a potěší i jako vánoční dárek.
Tyto sklenice jsou ideální :
pro ty kteří mají rádi krásu, kvalitu a eleganci
jako svatební dar
dárek k narozeninám a výročí
dárek k promoci
dárek k jakékoli významné životní události
Jak sklenice mýt ? Sklenice umývejte ručně proudem teplé voda a saponátem. Sklenice nedávejte do myčky na nádobí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Swarovski sklenice na víno a na Martini |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Balení: | 2 ks. |
| Dekorace: | krystaly Swarovski, lehký brus Kathe |
| Určení: | víno univerzální |
| Výroba: | ruční brus |
| Objem: | 500 ml |
| Výška: | 25 cm |
| Největší průměr: | 9,3 cm |
| Balení: | Dárková krabice |
Elegantní souprava šesti sklenic na víno s dekorem srdíček o objemu 360ml. Dekorováno jemným...
Elegantní džbán na vodu, míchané nápoje, džus, nebo pivo. Dekorováno jemným ručním brusem a...
Elegantní přátelská souprava dvou sklenic na červené víno o objemu 470ml . Dekorováno jemným...
Elegantní karafa na víno, nebo vodu o objemu 1.000ml. Dekorováno jemným ručním brusem a krystaly...
Luxusní přátelská souprava dvou sklenic na červené víno o objemu 470ml . Dekorováno jemným ručním...
Elegantní set na víno. Čtyři sklenice a karafa. Dekorováno krystaly Swarovski, nebo Preciosa....
Elegantní set na víno se srdíčky. Čtyři sklenice a karafa. Dekorováno jemným ručním brusem a...
Přátelská souprava dvou luxusních broušených sklenic na víno z bezolovnatého křišťálového skla...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



