Šampaňské v dárkovém balení, lahev značkového sektu Mucha a 2ks. broušených sklenic
Kód: 3001Související produkty
Detailní popis produktu
Luxusní dárková souprava originál značkového sektu Mucha a dvou ručně broušených křišťálových sklenic Bohemia Crystal, které skvěle využijete pro každý přípitek. Naše šampusky jsou elegantní svým tvarem a velmi kvalitně ručně broušené klasickým brusem. Skleničky jsou vyrobeny z českého křišťálového skla.
Dárková souprava obsahuje dvě broušené sklenice na šampus o objemu 150ml a lahev kvalitního sektu Alfons Mucha sekt o objemu 0,7l. Tato souprava je vhodná jako dárek jak pro rodinu, přátelé a známé tak i pro obchodní partnery,nebo klienty u nás i v zahraničí. Broušené sklo je dárek trvalé hodnoty, který ani časem nezevšední. České křišťálové sklo patří mezi luxusní dary, které potěší každou generaci.
Dárková krabička ve které je umístěn Mucha sekt a sklenice, je z tvrdého kartonu a je vystlaná imitací saténu. Toto luxusní balení balení je nejoblíbenější z kategorie dárkových kazet s alkoholem. Dárková krabička je navíc převázána originální stuhou, což dokresluje její vyjímečnost.
Chcete tuto dárkovou krabičku sestavit s jiným druhem alkoholu, nebo s jinými sklenicemi ? Kontaktujte nás emailem, nebo telefonicky. Vytvoříme vám dárkovou krabičku na přání. Tuto originální variantu dárkového balíčku na přání vám vytvoříme při min. objednávce 10ks.
Balíček Šampaňské v dárkovém balení obsahuje
- Ručně broušená sklenice na šampaňské 150 ml 2ks.
- Mucha sekt demi sec 750 ml 1ks.
- Dárková krabice se saténem
- Stuha zlatá
Varování - dárková souprava obsahuje alkohol a při jejím objednání a následném doručení bude vydána jen zákazníkům starším 18-ti let.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bohemia Crystal dárkové sady a dárkové poukazy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Balení: | 2 + 1 ks. |
| Dárky pro: | Firemní dárky, Dárky pro ženy, Dárky pro muže, Dárky pro klienty, Dárky pro obchodní partnery, Dárky pro zaměstnance |
| Dekorace: | bohatý brus Klasik |
| Určení: | šampaňské |
| Vánoční dárky: | Vánoční firemní dárky |
| Výroba: | ruční brus |
| Objem sklenic: | 150 ml |
| Výška sklenic: | 20,6 cm |
| Délka krabice: | 33,8 cm |
| Šířka krabice: | 27,7 cm |
| Výška krabice: | 11 cm |
| Mucha sekt objem: | 750 ml |
| Balení: | modrá dárková krabička se saténem |
| Certifikát: | ke zboží přikládáme certifikát pravosti |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



