Sada na rum, koňak, brandy Bohemia Crystal karafa a 2 sklenice - brus Větrník
Kód: 12010/26008/2XSouvisející produkty
Luxusní broušené sklenice na rum s karafou, to vše v dárkové krabici se saténem. To je naše...
Luxusní broušené sklenice na rum s karafou, to vše v dárkové krabici se saténem. To je naše...
Luxusní broušené sklenice na rum s karafou, to vše v dárkové krabici se saténem. To je naše...
Luxusní broušené sklenice na rum s karafou, to vše v dárkové krabici se saténem. To je naše...
Luxusní sada Bohemia Crystal – 2 sklenice na whisky a 2 na rum s kvalitním brusem Větrník v...
Luxusní Bohemia Crystal skleněná karafa na whisky se zátkou. Karafa je na jedné straně dekorovaná...
Bohemia Crystal křišťálové sklenice na rum, brandy, nebo koňak. Sada luxusních sklenic z českého...
Originální dárková kazeta ručně broušených Bohemia Crystal sklenic na šampaňské společně s Mucha...
Originální dárková kazeta ručně broušených Bohemia Crystal sklenic na šampaňské společně s Mucha...
Originální dárková kazeta ručně broušených Bohemia Crystal sklenic na šampaňské společně s Mucha...
Skleněný džbán s uchem. Luxusní křišťálový džbán Bohemia Crystal z broušeného skla na vodu, pivo,...
Skleněný džbán s uchem. Luxusní křišťálový džbán Bohemia Crystal z broušeného olovnatého...
Luxusní Bohemia Crystal skleněná karafa na whisky se zátkou. Tento ručně broušený dekanter na...
Luxusní Bohemia Crystal skleněná karafa na whisky nebo rum se zátkou. Tento ručně broušený...
Luxusní Bohemia Crystal skleněná karafa na whisky se zátkou. Tento ručně broušený dekanter na...
Nadčasová elegance - luxusní karafa na likér, rum, nebo whisky od Bohemia Crystal. Skleněná...
Detailní popis produktu
Nechte se okouzlit naší luxusní dárkovou soupravou s broušenou lahví.
Nápojovou Bohemia Crystal soupravu můžete skvěle použít na rum, koňak, nebo brandy. V této elegantní krabici najdete lahev z českého křišťálového skla broušenou ručním brusem Větrník, která je připravena být vyplněna vaším oblíbeným rumem a dvě ručně broušené sklenice z českého křišťálu. Naše broušená lahev je mistrovským dílem řemeslníků, která v sobě spojuje krásu a eleganci. Je navržena tak, aby zachycovala světlo a přitahovala pozornost svým výjimečným designem.
Ponořte se do světa rumu, či brandy s naší dárkovou soupravou s ručně broušenou lahví a sklenicemi v luxusní krabici se saténem. Buďte svědky kombinace krásného designu a kvality, která přináší dokonalou atmosféru pro uchování a prezentaci vašeho oblíbeného rumu, koňaku, či brandy.
Dárková sada Bohemia Crystal je krásným dárkem pro rodinu, kolegy, známé, nebo firemním dárkem pro obchodní partnery nebo obchodní klienty. Můžete jej využít i jako vánoční dárek.
Proč si výrobek pořídit
- křišťálová karafa a dvě sklenice v dárkovém balení
- dekorováno ručním brusem Větrník
- vyrobeno z českého křišťálového skla
- 100% český výrobek
- každý kus je originál
- krásný dárek u nás i do zahraničí
- baleno v dárkové modré krabičce se saténem
- celosvětově ceněný výrobek Bohemia Crystal
- lze umývat v myčce na nádobí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bohemia Crystal nápojové soupravy a sety |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Balení: | 2 + 1 ks. |
| Dárky pro: | Firemní dárky, Dárky pro muže, Dárky pro klienty, Dárky pro obchodní partnery |
| Dekorace: | brus Větrník |
| Určení: | rum, brandy, koňak |
| Vánoční dárky: | Vánoční firemní dárky, Vánoční dárky pro obchodní partnery |
| Výroba: | ruční brus |
| Objem sklenic: | 280 ml |
| Výška sklenic: | 13,2 cm |
| Největší průměr sklenic: | 8,6 cm |
| Objem lahve: | 800 ml |
| Výška lahve bez zátky: | 18,5 cm |
| Šířka lahve: | 10 x 10 cm |
| Balení: | modrá dárková krabička se saténem |
| Certifikát: | ke zboží přikládáme certifikát pravosti |
Souprava 2 broušených sklenic na šampus v dárkové krabici. V krabici je místo na lahev sektu...
Tato dárková Bohemia Crystal whisky sada představuje dokonalý dar pro milovníky tohoto lahodného...
Luxusní broušené sklenice na rum s karafou, to vše v dárkové krabici se saténem. To je naše...
Naše Bohemia Crystal luxusní souprava v dárkové krabici se saténem obsahuje skleněný džbán a šest...
Luxusní Bohemia Crystal whisky set z českého broušeného křišťálu. Whisky set Bohemia Crystal z...
Souprava 2 sklenic na likér v dárkové krabici. V krabici je místo na Becherovku 0,5l, která není...
Luxusní sada obsahuje 6 ručně broušených sklenic na vodu a džbán s uchem. Výrobek z českého...
Naše Bohemia Crystal luxusní souprava v dárkové krabici se saténem obsahuje skleněný džbán a...
Naše Bohemia Crystal luxusní souprava v dárkové krabici se saténem obsahuje skleněný džbán a...
Luxusní broušené sklenice na rum s karafou, to vše v dárkové krabici se saténem. To je naše...
Tato dárková Bohemia Crystal whisky sada představuje dokonalý dar pro milovníky tohoto lahodného...
Luxusní sada obsahuje 6 ručně broušených sklenic na vodu a džbán s uchem. Výrobek z českého...
Souprava 1 sklenice na likér v dárkové krabici. V krabici je místo na Becherovku 0,05l, která...
Naše Bohemia Crystal luxusní souprava v dárkové krabici se saténem obsahuje skleněný džbán a šest...
Luxusní broušené sklenice na rum s karafou, to vše v dárkové krabici se saténem. To je naše...
Luxusní sada obsahuje 4 ručně broušené sklenice na vodu a džbán s uchem. Výrobek z českého...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



