Sada na rum, koňak, brandy Bohemia Crystal karafa a 2 sklenice - brus Iris
Kód: 12010/57020/2XDetailní popis produktu
Nechte se okouzlit naší luxusní dárkovou soupravou na rum, koňak nebo brandy s broušenou lahví.
Nápojovou Bohemia Crystal soupravu můžete skvěle použít na rum, koňak, nebo brandy. V této elegantní krabici najdete lahev z českého křišťálového skla broušenou brusem Iris, která je připravena být vyplněna vaším oblíbeným rumem a dvě ručně broušené degustační sklenice z českého křišťálu. Naše broušená lahev je mistrovským dílem sklářů, která v sobě spojuje krásu a eleganci. Je navržena tak, aby zachycovala světlo a přitahovala pozornost svým výjimečným designem.
Ponořte se do světa rumu, či brandy s naší dárkovou soupravou s ručně broušenou lahví a sklenicemi v luxusní krabici se saténem. Buďte svědky kombinace krásného designu a kvality, která přináší dokonalou atmosféru pro uchování a prezentaci vašeho oblíbeného rumu, koňaku, či brandy.
Sada na rum je ručně broušená luxusním brusem Iris, který vzniká náročným ručním broušením, poté leštěním ve speciální lázni a nakonec závěrečným dobrušováním a matováním. To vše je dílem českých mistrů brusičů.
Dárková sada Bohemia Crystal je krásným dárkem pro rodinu, kolegy, známé nebo firemním dárkem pro obchodní partnery nebo obchodní klienty. Můžete jej využít i jako vánoční dárek.
Proč si výrobek pořídit
- křišťálová karafa a dvě sklenice v dárkovém balení
- dekorováno luxusním ručním brusem Iris
- vyrobeno z českého olovnatého křišťálového skla
- 100% český výrobek
- každý kus je originál
- krásný dárek u nás i do zahraničí
- baleno v dárkové modré krabičce se saténem
- celosvětově ceněný výrobek Bohemia Crystal
- lze umývat v myčce na nádobí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bohemia Crystal dárkové sady a dárkové poukazy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Balení: | 2 + 1 ks. |
| Dárky pro: | Firemní dárky, Dárky pro muže, Dárky pro klienty, Dárky pro obchodní partnery |
| Dekorace: | luxusní brus Iris |
| Určení: | rum, brandy, koňak |
| Vánoční dárky: | Vánoční firemní dárky, Vánoční dárky pro obchodní partnery |
| Výroba: | ruční brus |
| Objem sklenic: | 280 ml |
| Výška sklenic: | 13,2 cm |
| Největší průměr sklenic: | 8,6 cm |
| Objem lahve: | 800 ml |
| Výška lahve bez zátky: | 18,5 cm |
| Šířka lahve: | 10 x 10 cm |
| Balení: | modrá dárková krabička se saténem |
| Certifikát: | ke zboží přikládáme certifikát pravosti |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



