Whisky set Bohemia Crystal karafa + 4 sklenice na whisky - brus Paříž
Kód: 22J28/56523/4XSouvisející produkty
Tato dárková Bohemia Crystal whisky sada představuje dokonalý dar pro milovníky tohoto lahodného...
Tato dárková Bohemia Crystal whisky sada představuje dokonalý dar pro milovníky tohoto lahodného...
Bohemia Crystal luxusní přátelská souprava dvou broušených křišťálových sklenic. Sklenice na...
Skleněný džbán s uchem. Luxusní křišťálový džbán Bohemia Crystal z broušeného skla na vodu, pivo,...
Luxusní Bohemia Crystal skleněná karafa na whisky nebo rum se zátkou. Tento ručně broušený...
Nadčasová elegance - luxusní karafa na likér, rum, nebo whisky od Bohemia Crystal. Skleněná...
Luxusní Bohemia Crystal skleněná karafa na whisky se zátkou. Tento ručně broušený dekanter je...
Luxusní Bohemia Crystal skleněná karafa na whisky se zátkou. Tento ručně broušený dekanter na...
Nadčasová elegance - luxusní karafa na likér, rum, nebo whisky od Bohemia Crystal. Skleněná...
Bohemia Crystal karafa Stella na whisky, rum, pálenku z českého křišťálového skla. Dekorováno...
Luxusní Bohemia Crystal skleněná karafa na whisky se zátkou. Tento ručně broušený dekanter na...
Nadčasová elegance - luxusní karafa na likér, rum, nebo whisky od Bohemia Crystal. Skleněná...
Skleněný džbán s uchem. Luxusní křišťálový džbán Bohemia Crystal z broušeného olovnatého...
Skleněný džbán s uchem. Luxusní křišťálový džbán Bohemia Crystal z broušeného olovnatého...
Detailní popis produktu
Broušená karafa je vyrobena z kvalitního křišťálového skla, které bylo pečlivě ručně broušeno tím nejkvalitnějším brusem, aby vynikly jeho jemné detaily. Je dostatečně prostorná pro uložení oblíbené whisky a je vybavena uzavírací zátkou z křišťálu, které zajistí optimální skladování nápoje. Její elegantní design dodává sofistikovaný vzhled a přidává do každého prostoru pocit luxusu.
Sklenice na whisky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního křišťálového skla, které zvýrazňuje barvu a lesk whisky. Mají dostatečnou kapacitu pro standardní porce nápoje a jejich tvarování je navrženo tak, aby zdůraznilo chuťovou zkušenost a poskytlo pohodlné držení. Sklenice jsou zdobeny tím nejkvalitnějším broušeným vzorem, který dodává vizuální atraktivitu a přispívá k celkovému luxusnímu dojmu.
Dárková krabička je vyrobena z pevného a odolného kartonu a je vystlaná saténem, který zajišťuje bezpečné a přitom luxusní uložení. Je navržena tak, aby vizuálně ladila s láhví a sklenicemi, vytváří elegantní prezentaci.
Tato luxusní Bohemia Crystal dárková souprava je dokonalým firemním dárkem, dárkem pro obchodní partnery, nebo dárkem pro různé příležitosti, jako jsou narozeniny, vánoce, výročí nebo jiné oslavy. Osloví všechny, kteří si váží kvalitní whisky a přitom ocení elegantní prezentaci při jejím servírování.
Proč si výrobek pořídit
- křišťálová karafa a čtyři sklenice na whisky v dárkovém balení
- dekorováno ručním luxusním brusem Paříž
- vyrobeno z olovnatého křišťálového skla
- 100% český výrobek
- každý kus je originál
- krásný dárek u nás i do zahraničí
- baleno v dárkové modré krabici se saténem
- celosvětově ceněný výrobek Bohemia Crystal
- lze umývat v myčce na nádobí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bohemia Crystal nápojové soupravy a sety |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Balení: | 4 + 1 ks. |
| Dárky pro: | Firemní dárky, Dárky pro muže, Dárky pro klienty, Dárky pro obchodní partnery |
| Dekorace: | luxusní brus Paříž |
| Určení: | whisky |
| Vánoční dárky: | Vánoční firemní dárky, Vánoční dárky pro obchodní partnery |
| Výroba: | ruční brus |
| Objem sklenic: | 330 ml |
| Průměr sklenic: | 8,5 cm |
| Výška sklenic: | 9,5 cm |
| Objem lahve: | 800 ml |
| Výška lahve bez zátky: | 18,5 cm |
| Balení: | modrá dárková krabička se saténem |
| Certifikát: | ke zboží přikládáme certifikát pravosti |
Tato dárková Bohemia Crystal whisky sada představuje dokonalý dar pro milovníky tohoto lahodného...
Luxusní křišťálové sklenice na rum a karafa to vše v dárkové krabici se saténem. To je naše...
Luxusní broušené sklenice na rum s karafou, to vše v dárkové krabici se saténem. To je naše...
Skvělá dárková sada Bohemia Crystal obsahuje jedinečnou kombinaci produktů broušených ručním...
Tato dárková Bohemia Crystal whisky sada představuje dokonalý dar pro milovníky tohoto lahodného...
Naše Bohemia Crystal luxusní souprava v dárkové krabici se saténem obsahuje skleněný džbán a šest...
Skvělá dárková sada Bohemia Crystal obsahuje jedinečnou kombinaci produktů broušených moderním...
Luxusní sada obsahuje 6 ručně broušených sklenic na vodu a džbán s uchem. Výrobek z českého...
Luxusní sada obsahuje 6 ručně broušeých sklenic na vodu a džbán s uchem. Výrobek z českého...
Skvělá dárková sada Bohemia Crystal obsahuje jedinečnou kombinaci produktů broušených moderním...
Luxusní broušené sklenice na rum s karafou, to vše ručně broušené brusem Mašle a zabalené v...
Souprava 2 broušených sklenic na šampus v dárkové krabici. V krabici je místo na lahev sektu...
Souprava 1 sklenice na likér v dárkové krabici. V krabici je místo na Becherovku 0,05l, která...
Luxusní broušené sklenice na rum s karafou, to vše v dárkové krabici se saténem. To je naše...
Naše Bohemia Crystal luxusní souprava v dárkové krabici se saténem obsahuje skleněný džbán a...
Tato dárková Bohemia Crystal whisky sada představuje dokonalý dar pro milovníky tohoto lahodného...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



