Stříbrný řetízek 45 cm S619 00B
Kód: 13553Související produkty
Přívěsek z rhodiovaného stříbra s českým granátem a certifikátem pravosti. Přívěsek židovská...
Přívěsek z pozlaceného stříbra osazený pravým českým granátem. K přívěsku přikládáme certifikát...
Přívěsek z rhodiovaného stříbra s českým granátem. Luxusní přívěsek zdobený českým granátem...
Přívěsek z rhodiovaného stříbra s českým granátem. Luxusní křížek zdobený českým granátem...
Přívěsek z rhodiovaného stříbra s českým granátem a certifikátem pravosti.
Přívěsek z rhodiovaného stříbra s českým granátem a certifikátem pravosti.
Přívěsek z rhodiovaného stříbra s českým granátem. Luxusní křížek zdobený českým granátem...
Přívěsek z rhodiovaného stříbra s českým granátem a certifikátem pravosti.
Přívěsek z rhodiovaného stříbra s českým granátem. Luxusní přívěsek zdobený českým granátem...
Přívěsek z rhodiovaného stříbra s českým granátem a certifikátem pravosti.
Přívěsek z rhodiovaného stříbra s českým granátem a certifikátem pravosti.
Přívěsek z rhodiovaného stříbra s českým granátem a certifikátem pravosti. Hezký módní doplněk z...
Přívěsek z rhodiovaného stříbra s českým granátem a certifikátem pravosti.
Přívěsek z rhodiovaného stříbra s českým granátem a vltavínem. Výrobek obsahuje certifikát pravosti.
Přívěsek z rhodiovaného stříbra s českým granátem a certifikátem pravosti.
Přívěsek z rhodiovaného stříbra s českým granátem. Luxusní přívěsek zdobený českým granátem...
Detailní popis produktu
Stříbrný řetízek (Ag 925/Rh) o délce 45 cm je porhodiovaný (rhodium chrání stříbro, omezuje černání).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetízky na krk, Stříbrné šperky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Materiál: | rhodiované stříbro 925/1000 |
| Délka: | 45 cm |
| Šířka řetízku: | 1,6 mm |
| Šířka zakončení řetízku: | 2,74 mm |
| Hmotnost Ag: | 3,33 g |
| Balení: | sáček s logem Preciosa |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



