Dárková sada 4 broušené sklenice na šampaňské a Mucha sekt - brus Klasik
Kód: 10J48/87001/MU4/XSouvisející produkty
Bohemia Crystal ručně broušené křišťálové sklenice na whisky. Sada sklenic na whisky dekorovaných...
Luxusní sklenice na rum a karafa to vše v dárkové krabici se saténem. To je naše Bohemia Crystal...
Bohemia Crystal křišťálové broušené sklenice na šampaňské. Tato sada broušených sklenic na...
Exkluzivní dárkový set Moët & Chandon Impérial Brut doplněný o dvě luxusní Bohemia Crystal...
Luxusní broušené sklenice na rum s karafou, to vše ručně broušené brusem Mašle a zabalené v...
Tato dárková Bohemia Crystal whisky sada představuje dokonalý dar pro milovníky tohoto lahodného...
Luxusní sada obsahuje 6 ručně broušených sklenic na vodu a džbán s uchem. Výrobek z českého...
Luxusní křišťálové sklenice na rum a karafa to vše v dárkové krabici se saténem. To je naše...
Luxusní sada obsahuje 6 ručně broušených sklenic na vodu a džbán s uchem. Výrobek z českého...
Luxusní broušené sklenice na rum a karafa to vše v dárkové krabici se saténem. To je naše Bohemia...
Luxusní sada obsahuje 4 ručně broušené sklenice na vodu a džbán s uchem. Výrobek z českého...
Luxusní broušené sklenice na rum s karafou, to vše v dárkové krabici se saténem. To je naše...
Naše Bohemia Crystal luxusní souprava v dárkové krabici se saténem obsahuje skleněný džbán a šest...
Naše Bohemia Crystal luxusní souprava v dárkové krabici se saténem obsahuje skleněný džbán a...
Detailní popis produktu
BOHEMIA CRYSTAL SKLENICE NA ŠAMPAŃSKÉ: dárková kazeta obsahuje čtyři precizně ručně broušené BOHEMIA CRYSTAL sklenice na šampaňské. Sklenice jsou vyrobené z českého olovnatého křišťálového skla a jsou broušeny bohatým brusem Klasik. Brus vzniká prvotním rozkreslením dekoru na sklenici. Následně brusič dekor přesně vybrousí. Poté se sklenice leští ve speciální lázni. Nakonec probíhá ruční dobroušení a matování sklenice.
MUCHA SEKT DEMI SEC: nedílnou součástí dárkové sady je MUCHA SEKT DEMI SEC. Tento polosuchý sekt zaujme jemnou vůní biskvitů rozprostřenou na delikátním ovocném pozadí. Ve skleničce vás poté potěší jemná pěna a gejzír bublinek.
DÁRKOVÁ SOUPRAVA: sklenice na šampaňské jsou spolu s Mucha sektem perfektně uloženy v dárkové krabici vystlané saténem. Toto luxusní balení se skvěle hodí jako typicky český dárek mezi blízkými nebo dárek firemním partnerů.
PÍSKOVÁNÍ
Pískování nabízíme jako doplňkovou službu na zboží zakoupené na našem e-shopu. Pískovat lze text, motiv nebo logo.
TEXT A DRUH PÍSMA
Vyberte si číslo vybraného fontu písma a společně s textem nám jej napište do výše uvedené tabulky "Text k pískování". Pokud si přejete zaslat i grafický náhled textu k odsouhlasení, uveďte prosím toto také do poznámky.

CENA
Cena za pískování jednoho textu nebo loga na 1 sklenici nebo karafu je 500 Kč. Při objednávce pískování více produktů se cena vždy zvyšuje již jen o 100 Kč za každý další produkt. Při pískování textu na 2 sklenice je tedy cena 600 Kč, na 3 sklenice 700 Kč atd.
Přejete si vypískovat text nebo logo na více produktů? Kontaktujte nás emailem info@crystalporcelan.cz nebo tel. +420 604 343 643 a my vám vytvoříme speciální nabídku.
Jelikož se jedná o výrobu na zakázku, je nutná platba předem přes platební bránu nebo na peněžní účet.
DODACÍ LHŮTA
Dodací lhůta na pískované produkty je 2 týdny.
PROČ SI VYBRAT SADU SKLENIC A MUCHA SEKTU
- čtyři ručně broušené luxusní sklenice BOHEMIA CRYSTAL
- polosuchý Mucha sekt Demi Sec 750 ml
- elegantní dárkové balení se saténem
- ideální dárek mezi blízkými nebo dárek pro obchodní partnery
- 100% český výrobek
- dodáváme s certifikátem pravosti BOHEMIA CRYSTAL
- sklenice vhodné do myčky nádobí
Dopřejte sobě nebo svým blízkým exkluzivní kombinaci světové elegance a české sklářské tradice.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dárkové sady Bohemia Crystal s alkoholem nejen pro obchodní partnery |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Balení: | 4 + 1 ks. |
| Dárky pro: | Firemní dárky, Dárky pro muže, Dárky pro klienty, Dárky pro obchodní partnery |
| Dekorace: | bohatý brus Klasik |
| Určení: | šampaňské |
| Vánoční dárky: | Vánoční firemní dárky, Vánoční dárky pro obchodní partnery |
| Výroba: | ruční brus |
| Objem sklenic: | 150 ml |
| Výška sklenic: | 22 cm |
| Největší průměr sklenic: | 5,8 cm |
| Objem lahve: | 750 ml |
| Balení: | modrá dárková krabice se saténem |
| Certifikát: | ke zboží přikládáme certifikát pravosti |
Originální dárková kazeta ručně broušených Bohemia Crystal sklenic na šampaňské společně s Mucha...
Dárková souprava dvou Bohemia Crystal sklenic na šampaňské se Sektem Mucha v luxusní dárkové...
Dárková kazeta ručně broušených sklenic Bohemia Crystal na červené víno a lahev kvalitního...
Dárková kazeta ručně broušených sklenic Bohemia Crystal na červené víno a lahev kvalitního...
Bohemia Crystal dárková souprava moravskévo bílého vína Rulandské šedé a 2 ručně broušených...
Dárkový balíček značkového Mucha sektu a dvou ručně broušených českých křišťálových sklenic...
Originální dárková kazeta ručně broušených Bohemia Crystal sklenic na šampaňské společně s Mucha...
Luxusní dárková souprava whisky Jack Daniel's a 2 ručně broušených křišťálových sklenic na whisky...
Originální dárková kazeta ručně broušených Bohemia Crystal sklenic na šampaňské společně s Mucha...
Exkluzivní dárkový set Moët & Chandon Impérial Brut doplněný o dvě luxusní Bohemia Crystal...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



