Broušené sklenice na červené víno Bohemia Crystal Royal. 6 ks. brus klasik.
Kód: 10257Detailní popis produktu
České tradiční broušené křišťálové sklo Bohemia crystal. Nádherná ruční práce české sklářské školy. Sklenice se budou úžasně vyyjímat na vašem stole. Celosvětově obdivovaný český broušený křišťál.
Luxusní sklenice na víno vyráběné z prvotřídního českého skla. Každá jedinečná sklenice je ručně broušena klasickým brusem s precizností a pečlivostí pomocí špičkového brusu. Tato výjimečná sklenice vás okouzlí svým luxusním vzhledem a vynikající kvalitou, která odráží mistrovství českých sklářských tradic
6 kusů sklenic na červené víno v dárkové krabici. Ručně broušeno. České olovnaté křišťálové sklo. Dekorováno klasickým brusem, který vzniká prvotním broušením, následným leštěním a poté ještě matováním.
Proč si výrobek pořídit
- šest sklenic na červené víno
- dekorováno ručním brusem klasik
- baleno v dárkové krabici
- český výrobek
- každý kus je originál
- krásný dárek u nás i do zahraničí
- celosvětově ceněný sklářský výrobek Bohemia Crystal
- sklenice lze umývat v myčce na nádobí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Broušené sklenice Bohemia Crystal na víno |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Balení: | 6 ks. |
| Dekorace: | bohatý brus Klasik |
| Určení: | červené víno |
| Výroba: | ruční brus |
| Objem: | 240 ml |
| Výška: | 24,2 cm |
| Průměr: | 9,5 cm |
| Certifikát: | ke zboží přikládáme certifikát pravosti |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



