Bohemia Crystal broušené sklenice na šampaňské zlacené 2 ks.
Kód: 13770Související produkty
Sada sklenic na bílé víno Bohemia Crystal Laura. Nechte se okouzlit českým křišťálem s ručně...
Sada sklenic na červené víno Bohemia Crystal Laura. Nechte se okouzlit českým křišťálem s ručně...
Bohemia Crystal křišťálové broušené sklenice na šampaňské. Tato sada broušených sklenic na...
Bohemia Crystal ručně broušené křišťálové sklenice na whisky. Sada sklenic na whisky dekorovaných...
Bohemia Crystal sada broušených sklenic long drink na vodu, pivo, džus, nebo domácí limonádu....
Sada broušených sklenic Bohemia Crystal na vodu, pivo, džus, nebo domácí limonádu. Sada obsahuje...
Ručně broušené Bohemia Crystal sklenice na whisky Stella z českého křišťálu, dekorované zlacením....
Sada sklenic na bílé víno Bohemia Crystal. Nechte se okouzlit českým křišťálem s ručně broušenými...
Detailní popis produktu
Bohemia Crystal broušené sklenice na šampaňské zlacené 2 ks.
Přátelská souprava 2 ks. skleniček na šampaňské, nebo sekt. Baleno v dárkové krabičce. Ručně broušené sklenice klasickým brusem a dodekorovány zlacením.
České tradiční broušené křišťálové sklo. Nádherná ruční práce české sklářské školy. Sklenice se budou úžasně vyyjímat na vašem stole. Celosvětově obdivovaný český broušený křišťál.
Proč si výrobek pořídit
- dekorováno ručním brusem a dozlaceno
- český výrobek
- každý kus je originál
- krásný dárek u nás i do zahraničí
- celosvětově ceněný sklářský výrobek Bohemia Crystal
- sklenice umývejte ručně
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bohemia Crystal sklenice na šampaňské nebo prosecco |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Balení: | 2 ks. |
| Dekorace: | brus Klasik, zlaceno |
| Určení: | šampaňské |
| Výroba: | ruční brus, zlaceno |
| Objem sklenic: | 150 ml |
| Výška sklenic: | 20,6 cm |
| Horní průměr: | 7,1 cm |
| Balení: | Dárková krabička |
| Certifikát: | ke zboží přikládáme certifikát pravosti |
Bohemia Crystal křišťálové broušené sklenice na šampaňské. Tato sada broušených sklenic na...
Bohemia Crystal křišťálové broušené sklenice na šampaňské. Tato sada broušených sklenic na...
Luxusní sada šesti sklenic na šampaňské. Tyto Bohemia Crystal křišťálové sklenice jsou ručně...
Luxusní sada dvou sklenic na šampaňské. Tyto Bohemia Crystal křišťálové sklenice jsou ručně...
Luxusní sada šesti sklenic na šampaňské. Tyto Bohemia Crystal křišťálové sklenice jsou ručně...
Luxusní sada šesti sklenic na šampaňské. Tyto Bohemia Crystal křišťálové sklenice jsou ručně...
Luxusní sada dvou sklenic na šampaňské. Tyto Bohemia Crystal křišťálové sklenice jsou ručně...
Luxusní sada šesti sklenic na šampaňské. Tyto Bohemia Crystal křišťálové sklenice jsou ručně...
Luxusní sada dvou sklenic na šampaňské. Tyto Bohemia Crystal křišťálové sklenice jsou ručně...
Luxusní sada šesti sklenic na šampaňské. Tyto Bohemia Crystal křišťálové sklenice jsou ručně...
Luxusní sada šesti sklenic na šampaňské. Tyto Bohemia Crystal křišťálové sklenice jsou ručně...
Luxusní sada dvou sklenic na šampaňské. Tyto Bohemia Crystal křišťálové sklenice jsou ručně...
Luxusní sada dvou sklenic na šampaňské. Tyto Bohemia Crystal křišťálové sklenice jsou ručně...
Luxusní sada dvou sklenic na šampaňské. Tyto Bohemia Crystal křišťálové sklenice jsou ručně...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



