Becherovka v dárkovém balení 1l + 6ks. broušených sklenic 50ml
Kód: BECH/57001/1XSouvisející produkty
Dárkové balení Becherovky s broušenou sklenicí z českého křišťálu v dárkové krabičce....
Dárkový balíček Becherovky a 3 sklenic ručně boušených brusem Mašle v saténové krabici....
Dárkový balíček Becherovky a 6 sklenic ručně boušených brusem Mašle v saténové krabici....
Originální dárková kazeta Becherovky nefiltrované a tří ručně broušených sklenic z českého...
Originální dárková kazeta Becherovky nefiltrované a tří ručně broušených sklenic z českého...
Luxusní broušené sklenice na rum s karafou, to vše ručně broušené brusem Mašle a zabalené v...
Luxusní Bohemia Crystal whisky set z českého broušeného křišťálu. Whisky set Bohemia Crystal z...
Luxusní sada obsahuje 6 ručně broušených sklenic na vodu a džbán s uchem. Výrobek z českého...
Luxusní broušené sklenice na rum s karafou, to vše ručně broušené brusem Mašle a zabalené v...
Detailní popis produktu
Souprava dárkového balení Becherovky představuje spojení oblíbeného českého likéru Becherovky Original s elegantními českými sklenicemi na likér. Sklenice jsou pečlivě dekorovány ručním brusem Klasik. Jejich dokonale provedený design vás příjemně překvapí. Sklenice jsou vyrobeny z nového, moderního a ekologicky šetrného materiálu zvaného Crystalite.
Dárková krabička ve které je umístěn Becher Original a sklenice, je z tvrdého kartonu a je vystlaná imitací saténu. Toto luxusní balení balení je nejoblíbenější z kategorie dárkových kazet s alkoholem.
Dárkový balíček Becherovky se sklenicemi je nejvhodnějším firemním dárkem pro obchodní partnery, obchodní klienty, známé, či přátelé v zahraničí.
Chcete tuto dárkovou krabičku sestavit s jiným druhem alkoholu, nebo s jinými sklenicemi ? Kontaktujte nás emailem, nebo telefonicky. Vytvoříme vám dárkovou krabičku na přání. Tuto originální variantu dárkového balíčku na přání vám vytvoříme při min. objednávce 10ks.
Dárkový balíček Becherovky a likérek obsahuje
- Ručně broušené sklenice likérky 50ml brus Klasik 6ks.
- Becherovka Original 1.000ml 1ks.
- Dárková krabice se saténem
Varování - dárková souprava obsahuje alkohol a při jejím objednání a následném doručení bude vydána jen zákazníkům starším 18-ti let.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dárkové sady Bohemia Crystal s alkoholem nejen pro obchodní partnery |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Balení: | 6 + 1 ks. |
| Dárky pro: | Firemní dárky, Dárky pro muže, Dárky pro klienty, Dárky pro obchodní partnery, Dárky pro zaměstnance |
| Dekorace: | bohatý brus Klasik |
| Určení: | panákovky |
| Vánoční dárky: | Vánoční firemní dárky |
| Výroba: | ruční brus |
| Objem sklenic: | 50 ml |
| Průměr sklenic: | 4 cm |
| Výška sklenic: | 8 cm |
| Becherovka Original objem: | 1000 ml |
| Balení: | modrá dárková krabička se saténem |
| Certifikát: | ke zboží přikládáme certifikát pravosti |
Originální dárková kazeta ručně broušených Bohemia Crystal sklenic na šampaňské společně s Mucha...
Originální dárková kazeta ručně broušených Bohemia Crystal sklenic na šampaňské společně s Mucha...
Originální dárková kazeta ručně broušených Bohemia Crystal sklenic na šampaňské společně s Mucha...
Dárkové balení Becherovky s broušenou sklenicí z českého křišťálu v dárkové krabičce....
Originální dárková kazeta ručně broušených Bohemia Crystal sklenic na šampaňské společně s Mucha...
Dárková kazeta ručně broušených sklenic Bohemia Crystal na červené víno a lahev kvalitního...
Originální dárková kazeta ručně broušených Bohemia Crystal sklenic na šampaňské společně s Mucha...
Bohemia Crystal dárková souprava moravskévo bílého vína Rulandské šedé a 2 ručně broušených...
Originální dárková kazeta Becherovky nefiltrované a tří ručně broušených sklenic z českého...
Dárkový balíček Becherovky a 2 ručně broušených sklenic v saténové krabici se stuhou. Dárkovou...
Originální dárková kazeta ručně broušených Bohemia Crystal sklenic na šampaňské společně s Mucha...
Originální dárková kazeta ručně broušených Bohemia Crystal sklenic na šampaňské společně s Mucha...
Originální dárková kazeta ručně broušených Bohemia Crystal sklenic na šampaňské společně s Mucha...
Originální dárková kazeta Becherovky nefiltrované a tří ručně broušených sklenic z českého...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



