Broušené sklenice na brandy, rum, koňak Bohemia Crystal. 6 ks. brus Kometa
Kód: 13763XSouvisející produkty
Detailní popis produktu
-
Kvalitní křišťálové sklo: Sklenice jsou vyrobeny z prvotřídního olovnatého křišťálového skla, které jim dodává nejen krásný vzhled, ale také zvyšuje jejich odolnost a tvrdost. Bohemia Crystal křišťál je skutečným skvostem pro vaše smysly.
-
Ruční brus Kometa: Každá sklenice je ručně broušena mistry svého řemesla, což přidává výjimečný lesk a jemné detaily do jejich designu. Tato broušená dekorace moderním brusem Kometa, dodává sklenicím jedinečný a luxusní vzhled. Tento brus vzniká prvotním ručním broušením, poté probíhá leštění ve speciální lázni a následně ruční dobroušení a matování.
-
Sada šesti sklenic: Tato sada obsahuje šest křišťálových sklenic a hodí se skvěle jako dárek u nás i do zahraničí.
-
Dárková krabice: Sklenice jsou pečlivě baleny v dárkové krabici se saténem, která je dokonalým doplňkem k tomuto luxusnímu produktu. To z nich dělá ideální dárek pro různé příležitosti, jako jsou svatby, narozeniny, Vánoce a další.
PÍSKOVÁNÍ
Pískování nabízíme jako doplňkovou službu na zboží zakoupené na našem e-shopu. Pískovat lze text, motiv nebo logo.
TEXT A DRUH PÍSMA
Vyberte si číslo vybraného fontu písma a společně s textem nám jej napište do výše uvedené tabulky "Text k pískování". Pokud si přejete zaslat i grafický náhled textu k odsouhlasení, uveďte prosím toto také do poznámky.

CENA
Cena za pískování jednoho textu nebo loga na 1 sklenici nebo karafu je 500 Kč. Při objednávce pískování více produktů se cena vždy zvyšuje již jen o 100 Kč za každý další produkt. Při pískování textu na 2 sklenice je tedy cena 600 Kč, na 3 sklenice 700 Kč atd.
Přejete si vypískovat text nebo logo na více produktů? Kontaktujte nás emailem info@crystalporcelan.cz nebo tel. +420 604 343 643 a my vám vytvoříme speciální nabídku.
Jelikož se jedná o výrobu na zakázku, je nutná platba předem přes platební bránu nebo na peněžní účet.
DODACÍ LHŮTA
Dodací lhůta na pískované produkty je 2 týdny.
Tato sada dvou broušených křišťálových sklenic na rum, brandy, nebo koňak od Bohemia Crystal je spojením tradičního řemesla, prvotřídního materiálu a luxusního designu. Dopřejte si nebo svým blízkým tuto výjimečnou sadu a užijte si kvalitní rum s noblesou a stylem. Dodejte svým kouzelným okamžikům nádech luxusu s touto exkluzivní sadou sklenic Bohemia Crystal.
Proč si výrobek pořídit
- šest sklenic na rum, koňak, nebo brandy
- český broušený křišťál
- dekorováno ručním moderním brusem Kometa
- baleno v dárkové krabici se saténem
- český výrobek
- každý kus je originál
- krásný dárek u nás i do zahraničí
- celosvětově ceněný sklářský výrobek Bohemia Crystal
- sklenice lze umývat v myčce na nádobí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bohemia Crystal sklenice na rum, koňak, nebo brandy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Balení: | 6 ks. |
| Dekorace: | moderní brus Kometa |
| Určení: | rum, brandy, koňak |
| Výroba: | ruční brus |
| Objem sklenic: | 250 ml |
| Výška sklenic: | 13,2 cm |
| Průměr v nejširší části: | 8,6 cm |
| Balení: | Dárková krabička se saténem |
| Certifikát: | ke zboží přikládáme certifikát pravosti |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



